Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
    По батькові: Номер телефону:
    Ел. пошта: Компанія:
      Пароль: Посада:
      Повторіть пароль: Рік початку роботи:
      Фото:
      З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

      Забули пароль?

      Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
      Ел. пошта:

      Проблема на сайті

      Закрити
      Ваш e-mail:
      (необов'язково)
      Розкажіть нам, що сталось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpgIMG_f8d3a588253a7a1a175141aad3695ac3_V.jpg



      АСНУ висловлює співчуття родинам загиблих на вулицях Києва

      10 березня 2014, 11:58 коментарів: 39 переглядів: 9127

      Шановні співвітчизники!

       

      Асоціація фахівців з нерухомості України глибоко скорбить за усіма загиблими на вулицях столиці та висловлює співчуття родичам і близьким невинних жертв громадянського протистояння. Вічна пам'ять Героям України! Також висловлюємо  співчуваємо всім пораненим у зіткненнях.

      Серед громадян України є люди різних поглядів та переконань. Так склалося історично. Але сьогодні ми, фахівці по роботі з нерухомістю, для яких на першому місці стоїть Дім та Родина, закликаємо вас об'єднати зусилля. Заради наших дітей та матерів, заради мирного неба над головою, ми маємо зберегти спокій у наших домах та у нашому великому спільному домі - Україні. 


      Ми звертаємось до політиків із проханням не допустити ескалації напруги, нових трагедій та нових жертв. Депутати Верховної Ради, ваші дії необхідно спрямувати на стабілізацію та врегулювання конфлікту. Врятувати Україну і повернути мирне життя - головне завдання на сьогоднішній день.

      Президент Асоціації фахівців з нерухомості Сергій Злидень

      1393007888_virshi_pro_majdan.jpg 

      Коментарі

      • Овчаренко Лариса

        Овчаренко Лариса Александровна

        24 лютого 2014 в 9:43

        Скорбим...Вечная память ГЕРОЯМ...Вчера прощались с Женей в Харькове...

        #
      • Пархоменко Андрей

        Пархоменко Андрей Владимирович

        24 лютого 2014 в 10:39

        Вечная память. Героям СЛАВА!

        #
      • Опарина Виктория

        Опарина Виктория Викторовна

        24 лютого 2014 в 11:46

        Слава Героям! Скорбим со всей Украиной! Вечная Память!

        #
      • Олєйников Андрій

        Олєйников Андрій

        24 лютого 2014 в 14:38

        Вечная память Героям .
        И пусть ваши жертвы будут не напрасны!

        #
      • Олєйников Андрій

        Олєйников Андрій

        24 лютого 2014 в 14:39

        Военных преступников к ответу!!!!!!!

        #
        Корчев Дмитро

        Корчев Дмитро Юрійович

        24 лютого 2014 в 15:02

        Прошу прощения,
        это не военные преступники, это КРИМИНАЛИТЕТ!!!!
        Каленым железом убийц и на дыбу!!!

        #
      • Головко Олександр

        Головко Олександр Михайлович

        24 лютого 2014 в 18:57

        "Небесна сотня" - люди з різних областей України! Практично всі ці люди високоморальні і освідчені: з науковими ступенями чи то з серйозною освітою!!!!
        за кращу долю країни Бог забирає кращих...
        невже це така плата...
        Слава героям!!!

        #
      • Головко Олександр

        Головко Олександр Михайлович

        24 лютого 2014 в 19:05

        Загинути так - це не помилка. Бог завжди знає, що робить...
        Герої не вмирають!!! Вони стали Ангелами і стоять зараз поруч з Богом!
        Важко зараз знайти більш достойних, щоб стати поруч з Богом!
        Вічна память героям України!!!

        #
      • Корчев Дмитро

        Корчев Дмитро Юрійович

        24 лютого 2014 в 21:37

        Люди, прочитайте цей вірш. Його написав хлопчик, якому лишень 13 років. Як глибоко та дитина усвідомлює ситуацію в яку потрапив українській народ на рідній землі.

        БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мирослав Вересюк, 13 років

        Гадаєш ти мене образив, коли бандерівцем назвав?
        Скажу тобі на це одразу – Я ним не був!
        Тепер вже став! Сприймаю це, як нагороду!
        Звання, присвоєне за те, Що сином став свого народу, ...... Любові почуття святе!
        Люблю безмежно рідний край,
        Цю чарівну, магічну мову,
        Дарований Всевишнім рай,
        Красу дівочу чорноброву.
        Люблю за щедрість і за спів,
        Шалені ночі солов’їні,
        Коли бракує навіть слів, Освідчитися Україні!
        А ти мене за цю любов Оскаженіло ненавидиш.
        Не я до тебе! Ти прийшов, На мою землю і тут гидиш!
        Іди подальше від гріха, Моє терпіння не безмежне.
        Нехай святиться у віках
        В борні здобута НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

        #
        Зарубина Ирина

        Зарубина Ирина Михайловна

        18 березня 2014 в 20:41

        Умничка! Замечательное стихотворение, а главное, правдивое и пронизывающее до мурашек....... Жаль, что не возможно выложить видео на нашем сайте(( Хотелось, чтоб услышали песню 12-летней девочки про дурацкую войну !

        #
      • Кивин Марк

        Кивин Марк Наумович

        25 лютого 2014 в 13:16

        Вечная память Героям Украины, отдавшим свою жизнь за ее Свободу и наше светлое будущее!

        #
      • Мусійчук Валерій

        Мусійчук Валерій Ростиславович

        25 лютого 2014 в 13:54

        Слава Героям!

        #
      • Балака Игорь

        Балака Игорь Николаевич

        25 лютого 2014 в 19:23

        Спасибо этим ребятам, они отдали свою жизнь за наше будущее!!!

        #
      • Головко Олександр

        Головко Олександр Михайлович

        17 березня 2014 в 19:11

        Вічна память Героям України!

        #