Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   ОБСУЖДАЕМ ПРОЕКТ ЗАКОНА О РИЭЛТОРСКОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ Полтавське обласне відділення Асоціації фахівців з нерухомості України

   • Сайта Администратор

    Сайта Администратор

    6 сентября 2011 в 17:16

    ЗВЕРНЕННЯ
    до членів АФНУ та ріелторської спільноти України

    м. Київ 30 серпня 2011р.


    Відкрите Правління КМВ АФНУ прийняло наступне рішення щодо проекту Закону України № 8781 “Про ріелторську діяльність”.
    Визнати законопроект «Про ріелторську діяльність» № 8781 депутата І.Просолова, надалі Законопроект, таким що є неприйнятним як для членів АФНУ і всього ріелторського співтовариства з наступних причин:
    1. Законопроект не відповідає сучасним вимогам законодавства України про дерегуляцію і самоврегулювання підприємницької діяльності.
    2. Законопроект тільки декларує, але в дійсності не дає ніяких переваг ні споживачам, ні операторам ринку нерухомості.
    3. Законопроект є чисто лобістським для окремої частки людей з ціллю монополізувати послуги на ринку нерухомості та доступ до професійної діяльності, а також встановлювати самостійно ціни та тарифи за навчання і сертифікацію, включення і виключення ріелторів з реєстру.
    4. Законопроект створює умови для корупції, так як функції регулятора на ринку нерухомості передаються структурі, яка була створена рік тому, і яка ні кількісно та ні якісно не віддзеркалює стан ріелторської спільноти в Україні.
    5. Законопроект є «клоном» старого проекту який не пройшов обговорення в середовищі ріелторів, які в своїй більшості, ратують за підприємницьку діяльність на ринку нерухомості в умовах саморегулювання.
    6. Законопроект дублює поданий до Верховної Ради законопроект № 9015 від 18.07.2011 року «Про само регульовані організації», що в подальшому призведе до «конфлікту» законодавчих документів.
    7. Окремі положення Закону призведуть до фактичної заборони на посередницьку діяльність на ринку нерухомості і це в свою чергу збільшить кількість безробітних в країні.

    Запропонувати Президенту АФНУ використати це Звернення для визначення остаточної позиції АФНУ про неприйнятність та протидію прийняття цього закону, як такого, що монополізує діяльність операторів ринку нерухомості і сприяє розвитку корупції в ріелторському середовищі, з подальшим направленням в профільні комітети Верховної Ради України та урядові установи, які будуть розглядати цей законопроект.
    Голова Правління КМВ АФНУ Пилипчук А.К.

    #
   • Сайта Администратор

    Сайта Администратор

    6 сентября 2011 в 17:17

    Обращение

    Члены Николаевского регионального отделения АСНУ, проведя обсуждение проекта Закона Украины «Про риэлторскую деятельность», зарегистрированного в Верховном Совете №8781 от 7.07.2011г., пришли к выводам:

    1. Данный закон при вступлении в действие полностью дестабилизирует рынок недвижимости.
    2. Операторы рынка недвижимости, работающие или пытающиеся работать, в открытую уйдут в тень.
    3. Экономика государства не выиграет, так как деньги с риелторов пойдут не в бюджет, а в казну Риелторской палаты ( в карманы конкретных людей).
    4. Резко вырастет уровень коррупции на рынке недвижимости.
    5. Цены на недвижимость упадут.
    6. Принятие закона № 8781 противоречит общей политике государства относительно свободы предпринимательства и дерегулирования предпринимательской деятельности.
    7. Принятие вышеуказанного закона не повлияет на рынок теневых посредников, занимающихся недвижимостью, а только лишь увеличит объем этого рынка.

    В связи с вышеизложенным просим Вас обеспечить всевозможные мероприятия по блокированию данного проекта в Верховном Совете Украины. Просим данное обращение разместить в СМИ и на сайте АСНУ.
    Основание: Протокол №7 Собрания Николаевского регионального отделения АСНУ.


    С уважением,
    Председатель Николаевского
    Регионального отделения АСНУ Олейников Андрей Игнатьевич

    #
   • Сайта Администратор

    Сайта Администратор

    6 сентября 2011 в 17:18

    ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
    УКРАЇНСЬКА ГІЛЬДІЯ РІЕЛТЕРІВ THE UKRAINIAN PUBLIC ORGANIZATION
    UKRAINIAN
    GUILD OF REALTORS
    вул. Галицька, 5,оф.1,
    м.Івано-Франківськ, 76018 Україна Tel.(0342)71-32-80
    E-mail: ua_gr@ukr.net
    www.ukrgr.net
    www.ukrmls.info
    5/1 Galucka St.
    Ivano-Frankovsk, 76018, Ukraine    У зв’язку із цим, ми представники ріелтерського співтовариства, в особі членів всеукраїнської громадської організації «Українська гільдія ріелтерів» після проведення правового та юридичного дослідження і аналізу, результати яких ми виклали в додатках №1 та №2 до даного звернення, прийшли до висновку, що прийняття в поточній редакції даного законопроекту призведе до негативних результатів та наслідків, особливо це стосується соціально-економічних прогнозів. Даний законопроект несе в собі також загрозу створення корупційних схем та механізмів, створення корупційного поля в регулюванні ринку, замість створення цивілізованого ринку нерухомості. Для запобігання та неприпустимості введення в дію даного законопроекту ми готові до прийняття рішення вчинити наступні ряд дій:
    1) скласти резолюцію від ріелтерського товариства «Української гільдії ріелтерів» та кожного з обласного осередків стосовно відсутності підтримки та загального неприйняття можливого закону про ріелтерську діяльність в поточній редакції. Зібрати підписи власників агентств нерухомості та ріелтерів - членів гільдії кожного обласного осередку та всіх бажаючих інших активних та небайдужих ріелтерів стосовно неприпустимості прийняття даного закону та його можливих негативних наслідків, які він в собі несе;
    2) вимагати громадського професійного обговорення з участю всіх найбільших учасників ринку нерухомості в особах всеукраїнських, обласних, міських громадських організаціях ріелтерів, а також внесення значних змін та доповнень в поточну редакцію законопроекту;
    3) спільно з всіма найбільшими всеукраїнськими, обласними, міськими громадськими організаціями (УГР, АСНУ, СФНУ, ЛАУРН, ХСРО, тощо) провести прес-конференцію з національними телеканалами для висвітлення справжньої та дійсної позиції ріелтерів всієї України.
    Представники близько трьохсот п’ятдесяти агентств нерухомості та 1200 ріелтерів України, які входять в ВГО «Українська гільдія ріелтерів» висловили думку про необхідність профільного закону про ріелтерську діяльність: «Було б дуже добре, якби він виконував роль
    позитивного регулювання, тобто дійсно визначав правові засади здійснення ріелтерської діяльності з метою захисту прав та законних інтересів юридичних та фізичних осіб – споживачів ріелтерських послуг, а також забезпечення належного рівня професійної діяльності учасників ринку ріелтерських послуг. Стимулював створенню ефективного і прозорого ринку нерухомості, який повинен відповідати юридично правовим правилам, міжнародним стандартам, етичним нормам і передовій практиці розвинутих країн світу з ринковою економікою»
    Відмічаєм, що однією з головних проблем, які ускладнюють цивілізований розвиток ринку нерухомості в Україні, є відсутність належного законодавчого регулювання ріелтерської діяльності як окремого виду господарської діяльності щодо надання сторонам правочинів з нерухомістю послуг, пов‘язаних з укладенням та виконанням відповідних правочинів. Наслідком відсутності такого закону є те, що досить часто ріелтерською діяльністю займаються не лише професійно непідготовлені для цього люди, а і ті, головним завданням яких є не надання клієнтам ріелтерських послуг високої якості, а їх обман та пряме шахрайство. Все це негативно відбивається як на рівні захисту прав та законних інтересів споживачів ріелтерських послуг, так в цілому і на інвестиційному кліматі в Україні.
    Та беручи до уваги вищесказане всі розуміють, що на ділі ж при розробці таких документів ситуація часто зводиться до того, що п’ять-десять осіб на ринку просто хочуть керувати всіма і вказувати — кому дати сертифікат, а кому ні, і кому взагалі слід закрити свою діяльність.
    Ми можемо стверджувати, що за умов прийняття даного закону з вільним вибором та вільною конкуренцією на ринку нерухомості руками декількох осіб (Ріелторська палата) буде покінчено. Коли у світі все більше значення приймає “видима рука ринку” та вільна конкуренція, що є єдиними дієвими знаряддями виживання чи то економічного росту, нас штовхають у протилежний напрямок. Шановні колеги, звертаємо вашу увагу на той факт, що найбільше постраждають від даного закону, в першу чергу, члени ріелтерських організацій (УГР,АФНУ,СФНУ, інших). Бо саме вони працюють відкрито та легально і знаходяться в полі зору державних органів. У підсумку, чесні ріелтери будуть змушені йти “вчитися” та отримувати свідоцтва-сертифікати, а ринок захоплять “чорні маклери”, яким не потрібні ці державні “папірці”. Це не покращить ситуацію на ринку. Багато агентств нерухомості будуть змушені закритися, як юридичні особи так і фізичні особи-підприємці, власники та директори будуть змушені звільняти своїх працівників. Слід відмітити, що це не тільки негативно вдарить по соціальній та економічній сфері кожного з нас, як власників так працівників, а й значно зменшить суми державних податкових та пенсійних відрахувань. Люди, які повинні годувати свої сім’ї та дбати про життя своїх близьких будуть вимушені піти в тінь,і їх ніхто не зможе буде проконтролювати. Цей закон на роки відкидає нас назад від цивілізованого ринку нерухомості, до якого ми поступово, але невпинно, рухаємося.
    Просимо Вас звернути увагу на недосконалість даного законопроекту, взяти участь у громадському професійному обговоренні, адже залишається не з’ясований той факт, що найбільші всеукраїнські, обласні, міські, громадські та професійні організації, які нараховують десятки тисяч членів, залишились осторонь даного процесу, не брали до уваги та навіть не запитували їхніх думок, професійних напрацювань чи зауважень.


    Президент всеукраїнської громадської організації Площанський Ю.Б.
    «Українська гільдія ріелтерів»

    #
   • Сайта Администратор

    Сайта Администратор

    9 сентября 2011 в 14:22

    Звернення!Шановний Сергію Анатолійовичу!Полтавське обласне відділеня АСНУ провело обговорення проекту Закону 8781 «Про ріелторську діяльність». Заслухавши голову Полтавського обласного відділення АСНУ Лебедика Ігоря Валерійовича та обговоривши проект Закону 8781,просимо Вас прийняти до уваги, що члени Полтавського обласного відділення АСНУ вважають даний закон недоречним та недоцільним щодо ріелторської діяльності. Даний закон суперечить нормам відкритої діяльності ріелторів. Ми вважаємо, що врегулювання ріелторської діяльності не може вирішуватися без участі представників ріелторських організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги на ринку нерухомості. Голова Полтавського регіонального відділення АФНУ Лебедик І.В.

    #
   • Сайта Администратор

    Сайта Администратор

    9 сентября 2011 в 14:45

    Шановний Сергію Анатолійовичу!

    Звертаємо Вашу увагу на те що, Чернігівське міське відділення АФНУ, після ретельного обговорення проекту Закону України № 8781 “Про ріелторську діяльність", вважає його неприйнятним для всього рієлторського співтовариства .
    Законопроект не дає ніяких переваг ні Державі, ні рієлторам, ні споживачам наших послуг.
    Законопроект має за мету монополізувати послуги на ринку нерухомості, а також не дає ніяких переваг фахівцям ринку нерухомості.
    Він створює умови для корупції, так як функції регулятора на ринку нерухомості передаються дуже молодій громадській організації “Ріелторська палата України”, яка не може об’єктивно вирішувати питання кваліфікації чи репутації рієлторської спільноти в Україні, та не має достатнього для цього авторитету серед фахівців ринку.
    Деякі положення даного Закону перечать Закону «Про підприємництво» та статті 42 Конституції України.
    Чернігівське міське відділення звертається до Вас із проханням використати всі можливості щоб не допустити прийняття цього Закону, як такого, що монополізує діяльність операторів ринку нерухомості,сприяє розвитку корупції в рієлторському співтоваристві та погіршить і без того складну ситуацію на ринку нерухомості в Україні.

    Голова Чернігівського міського відділення АФНУ О.Є.Кузьміч

    #
   • Сайта Администратор

    Сайта Администратор

    9 сентября 2011 в 15:46

    Обращение ХРО АСНУ

    Члены ХРО АСНУ, проведя обсуждение закона «О риэлторской деятельности», зарегистрированного в Верховном Совете №8781 от 07.07.2011 г. пришли к выводу:
    1. Закон, регулирующий риэлторскую деятельность, давно созрел и требует принятия, но через доработку и обсуждение всем риэлторским сообществом.
    2. Проект закона №8781 от 07.07.2011 г. носит декларативный, лоббистический характер, который приведет к дестабилизации и тенезации рынка недвижимости, от которого не выиграет ни государство, ни риэлторское сообщество в целом.
    3. Принятие данного закона кардинально противоречит общей политике государства относительно свободы предпринимательства, дерегулирует предпринимательскую деятельность на рынке недвижимости и загонит её в тень.
    4. Данный законопроект призван не регулировать риэлторскую деятельность, а создает условия для монополизации и коррупционной деятельности в среде риэлторов.
    5. Перед принятием закона необходимо определить основные понятия риэлторской деятельности! Следуя здравому смыслу, предлагаем, обязательно, до принятия закона, принять национальные стандарты риэлторской деятельности и на их основе – закон, c участием всех общественных риэлторских организаций кто выступает за принятие закона.


    Председатель ХРО АСНУ А.В. Попов

    #
   • Сайта Администратор

    Сайта Администратор

    9 сентября 2011 в 15:46

    ЗВЕРНЕННЯ    Члени Львівського регіонального відділення АФНУ, провівши обговорення проекту Закону України “Про рієлторську діяльність”, зареєстрованого у Верховній Раді №8781 від 7.07.2011г., дійшли висновку:


    1. Даний закон при вступі в дію повністю дестабілізує ринок нерухомості.
    2. Оператори ринку нерухомості, які працюють або що намагаються працювати у відкриту “підуть в тінь”.
    3. Економіка держави не виграє так як гроші з рієлторів підуть не в бюджет, а в казну Рієлторської палати (в кишені певних людей).
    4. Різко зросте рівень корупції на ринку нерухомості.
    5. Ціни на нерухомість впадуть.
    6. Прийняття закону №8781 суперечить загальній політиці держави стосовно свободи підприємництва і дерегуляції підприємницької діяльності.
    7. Прийняття вищевказаного закону не вплине на ринок тіньових посередників, що займаються нерухомістю, а лише збільшить об’єм цього ринку.


    В зв’язку з вищевикладеним просимо Вас забезпечити усілякі заходи по блокуванню даного проекту в Верховній Раді України.
    Просимо дане звернення розмістити в ЗМІ і на сайті АФНУ.
    Підстава: Протокол №63 Зборів Львівського регіонального відділення АФНУ.

    З повагою,
    Голова Львівського
    Регіонального відділення АФНУ Каркавчук Євген Дмитрович.

    #
   • Сайта Администратор

    Сайта Администратор

    15 сентября 2011 в 12:19

    Обращение

    Члены Херсонского регионального отделения АСНУ, проведя обсуждение проекта Закона Украины «Про риэлторскую деятельность», зарегистрированного в Верховном Совете №8781 от 7.07.2011г., пришли к выводам:

    1. Вступление закона в действие полностью разрушит рынок недвижимости в сегодняшнем виде.
    2. Профессионалы, работающие, или пытающиеся работать в открытую, уйдут в тень и будут работать скрытно, как при Советском Союзе.
    3. Денежные средства, поступающие от риэлтерской деятельности, пойдут не в бюджет, а в Риэлторскую палату, государство не получит дополнительных поступлений.
    4. Закон в таком виде приведет только к росту коррупции в сфере недвижимости.
    5. Цены на недвижимость упадут из-за бурной деятельности не подчиняющихся его требованиям теневых риэлторов, которые не платили налогов и сборов, и платить не собираются. Это приведет к застою в работе легальных риэлторов.
    6. Принятие закона № 8781 противоречит общей политике государства относительно свободы предпринимательства и предпринимательской деятельности.
    7. Принятие такого закона не только не уменьшит количество работающих нелегально теневых посредников, занимающихся недвижимостью, а, наоборот, стимулирует увеличение их числа.

    В связи с выше изложенным просим Вас обеспечить все возможные мероприятия по блокированию данного проекта в Верховном Совете Украины. Просим данное обращение разместить в СМИ и на сайте АСНУ.
    Основание: Протокол №8 Собрания Херсонского регионального отделения АСНУ.


    С уважением,
    Председатель Херсонского
    Регионального отделения АСНУ Романюк Олег Ярославович

    #
   • Дорогунцев Вячеслав

    Дорогунцев Вячеслав

    7 октября 2011 в 1:22

    Вот молодцы! Аня, надеюсь увидеть Вас на праздновании дня риэлтора в Киеве. Привозите с собой всех наших прекрасных херсонских коллег!

    #