Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Оценка недвижимости Изменения в оценке имущества

   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    21 января 2012 в 11:33

    В 2011 году 1% проданного жилья человек платит в Пенсионный фонд, еще процент - госпошлина за нотариальное оформление, платеж осуществлялся исходя из инвентаризационной стоимости, после оценки стоимости жилья в БТИ. Изменился ли алгоритм расчета оценочной стоимости и если да, то каков он?

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    5 февраля 2012 в 0:08

    За основу бралась инвентаризационная стоимость, а теперь по идее рыночная?

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    18 января 2013 в 16:11

    Як визначається оціночна вартість майна для обчислення суми державного мита за посвідчення договорів відчуження ФО об'єктів нерухомості (в т. ч. при даруванні або спадщині)?

    #
    Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    18 января 2013 в 16:11

    Відповідно до пп."а" п. 3 ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року N 7-93 "Про державне мито", із змінами і доповненнями, ставка державного мита за посвідчення договорів відчуження житлових будинків, квартир, кімнат, дач, садових будинків, гаражів, а також інших об'єктів нерухомого майна, які перебувають у власності громадянина, що здійснює таке відчуження, встановлена у розмірі 1 відсотка суми договору, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

    Згідно з п. 5 гл. 5 Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2012 N 811 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20.09.2012 за N 1623/21935, при обчисленні суми державного мита за посвідчення договорів відчуження фізичними особами житлових будинків, квартир або їх частин, кімнат, садових (дачних) будинків, інших об'єктів нерухомості вартість таких договорів приймається виходячи із суми договору, але не нижче оціночної вартості такого майна.

    Статтею 3 Закону України від 12 липня 2001 року N 2658-III "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", із змінами і доповненнями (далі - Закон N 2658), визначено, що оцінка майна, майнових прав (далі - оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами, зазначеними в ст. 9 цього Закону N 2658 (далі - нормативно-правові акти з оцінки майна), і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

    Методичне регулювання оцінки майна здійснюється у відповідних нормативно-правових актах з оцінки майна: положеннях (національних стандартах) оцінки майна, що затверджуються Кабінетом Міністрів України, методиках та інших нормативно-правових актах, які розробляються з урахуванням вимог положень (національних стандартів) і затверджуються Кабінетом Міністрів України або Фондом державного майна України (абз. 1 ст. 9 Закону N 2658).

    Органом державної влади, який здійснює державне регулювання оціночної діяльності в Україні, є Фонд державного майна України (абз. 1 ст. 24 Закону N 2658).

    Фонд державного майна України забезпечує широке інформування суспільства з питань оціночної діяльності, стану та особливостей ціноутворення на майно та майнові права в Україні (абз. 4 ст. 24 Закону N 2658).

    Отже, оціночну вартість нерухомого майна для обчислення суми державного мита за посвідчення договорів відчуження фізичними особами об'єктів нерухомості (в т. ч. при даруванні або спадщині) визначають органи, уповноважені здійснювати таку оцінку відповідно до закону.

    #

   Подписаться на ответы

   E-mail:
   Число, изображенное на картинке: