Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Агентство Подільська Нерухомість

   Агентство

   О компании

   РК «Подільська Нерухомість»— сучасне агентство нерухомості м. Хмельницького. Наше агентство було засноване в 2004 році і успішно працює і розвивається на ринку нерухомості з моменту створення. В своєму розвитку агенство дотримується стратегії послідовного освоєння всіх сегментів ринку нерухомості для здійснення комплексних послуг своїм клієнтам. РК «Подільська Нерухомість» внесено до реєстру Асоціації фахівців з нерухомості України. Основу колективу складають успішні професіонали з досвідом роботи на ринку нерухомості.

   Основні наші послуги: покупка і продаж квартир в м. Хмельницькому та області, покупка і продаж заміських будинків і дач; операції з комерційною нерухомістю; продаж земельних ділянок в м. Хмельницькому та області; оренда житлових будинків, квартир та приміщень комерційного призначення.

   Всі співробітники РК «Подільська Нерухомість» керуються в своїй роботі Кодексом ділової етики, який формулює ключові цінності, принципи, ділові норми і правила, прийняті в нашому колективі: взаємна пошана, довіра і підтримка; орієнтація на клієнта; командна робота та націленість на загальний результат; постійне навчання і розвиток; оцінка по особистому трудовому вкладу; дотримання єдиних корпоративних стандартів.

   Ми працюємо заради досягнення єдиної мети - надання високопрофесійних рієлторських послуг, що гарантують клієнтові максимальну ефективність і безпеку його операцій з нерухомістю, а також щоденні зусилля, направлені на розширення бази клієнтів і встановлення з ними партнерських стосунків, які основані на довірі, що дозволяє кожному клієнтові рекомендувати послуги компанії своїм близьким і колегам.

   год основания: 2004
   адрес: г. Хмельницкий, вул.Проскурівського Підпілля 46
   (на карте)
   Номер телефона: +380 (67) 350-35... Показать номер телефона +380 (67) 350-35-01
   +380 (38) 265-54-15
   +380 (38) 270-82-08
   E-mail: podil_neruhomist@ukr.net

   Сотрудники

   зарегистрированные на сайте все зарегистрированные сотрудники: 2