Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Асоціація направила заяву до Кіберполіції

   16 апреля 2020, 19:40 просмотров: 1843
   На цьому ресурсі був створений незрозумілий псевдорейтинг фахівців з нерухомості. Побачивши в назві сайту літери OLX ми відразу звернулись до відомого нам порталу з яким Асоціація має партнерські відносини за відповідними коментарями. Наші колеги були здивовані такою новиною та з’ясувалось, що цей ресурс є фейковим та жодного відношення до порталу OLX немає. Отже, як ми бачимо фейкові явища існують не тільки в рієлторському бізнесі.

   Зрозуміло, що інформація на вищезгаданому ресурсі неправдива, немає жодного відношення до будь-яких рейтингів, сайт створений для вимагання грошей шахрайським шляхом (за нашими даними за видалення інформації з такої псевдобази просять 1000 грн., а щоб потрапити до категорії «найкращих» треба також заплатити відповідну суму). Проте наявна на ресурсі інформація може створити оманливу думку у споживача і безумовно з такими явищами необхідно боротися.

   Асоціація фахівців з нерухомості України не може ігнорувати такі брудні технології, підготувала та подала до Департаменту кіберполіції Національної поліції України заяву про вчинення кримінального правопорушення в якій просить відкрити кримінальне провадження щодо шахрайських дій та несанкціонованого використання персональних даних, осіб причасних до створення та використання інтернет-сайту http://olx-rating.com.ua. Також в заяві ми просимо заблокувати та припинити роботу інтернет-сайту http://olx-rating.com.ua.

   Будемо чекати реакції наших правоохоронних органів та контролюємо процес розгляду заяви.   

   Комментарии