Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   ___________________________________.png

   _________________.jpg______________________.png   Символіка АФНУ


    ОПИС

   Емблема Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України являє собою комбінацію образотворчої 112220_453.jpg(графічної) і літерної частин.

   Образотворча (графічна) частина являє собою лінійну композицію "піднятого плану" квадратного осередку, розділену на чотири рівні частини. Квадрат розгорнуто по вісях на 45 градусів і вписаний в поле стилізованого геральдичного щита. Відтворення образотворчої (графічної) частина емблеми Асоціації допускається в кольоровому варіанті (контур - чорний, нижня ліва стіна - блакитна, нижня права стіна - жовта) та чорно-білому варіанті. Передбачувана елітарність колективного власника знака, дозволяє запропонувати графічне трактування поняття "нерухомість" у трохи іронічному характері, що може (у припустимому ступені) відбити неформальний відтінок професійних внутрішніх корпоративних відносин.

   Корпоративний (цеховий) відтінок графічного трактування головного символу Асоціації підкріплений з використанням спрощеного варіанту геральдичного щита, як першої ознаки "гільдії-цеху".

   Літерна частина знаку - назва організації "Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України" , - розташована по окружності з лівого боку на правий (по вісях знака), число 1995 свідчить про рік заснування організації. Гарнітура шрифту - Аrial жирного накреслення синього або чорного кольорів.

   Загальна стилістика презентативної і ділової документації Асоціації може бути заснована на використанні знаку у вигляді клейма - надпечатки. Графічне рішення знаку припускає різні трансформації.

    

    

   550_html_bdb1962.jpg

   Прапор Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України являє собою прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2:3 одна до одної.

   Зображення на прапорі Асоціації складається з:

   емблеми Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України, яка розташована у центральній його частині;

   літерної частини - назви організації "Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України", яка розташована у нижній його частині.

    

   Надано: Державна реєстраційна служба України