Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   LZ_logo_2014.jpg

   _________________.jpglogo_DOM.png   План роботи комітету регіонального розвитку та політики членства

   Голова комітету

   Базелінський Юрій Федорович

   Bazel.jpg

   Тел. 067-430-24-95


    bazelinsky@ukr.net

    

    

    

    

    

   Заступник голови комітету

   Яцуба Володимир Миколайович

     60916285_2134478326602137_5231910116655104_n.jpg

   Тел. 067-504-95-72

    v15061970@gmail.com

    

    

    

    

    

    

   Члени комітету:

   Попов Олексій Володимирович  067-571-38-61 

   Лобачов Михайло Анатолійович   050-320-87-20 

   Ляшук Олександр Евгенійович 050-674-68-07

   Олійников Андрій Ігнатійович 063-365-85-04

   Пилипчук Артур Кирилович 050-584-84-03

    

   Основні напрямки  діяльності комітету: 

   1. Проведення роз'яснювальної роботи по залученню нових членів в АФНУ і надання  консультацій з питань членства в Асоціації. Розгляд кандидатур та проведення співбесід з кандидатами на вступ до АФНУ через регіональні відділення.

   2. Організаційне забезпечення функціонування Ради, комітетів і комісій АФНУ, координація їх роботи, підготовка протоколів і рішень. Оприлюднення їх на сайті АФНУ та сайтах регіональних відділень.

   3. Організація заходів по проведенню в регіональних відділеннях засідань Рад (правлінь), комітетів та щорічних Загальних звітних зборів.

   4. Допомога в проведенні в регіонах різноманітних заходів: курсів з навчання та підвищення кваліфікації, семінарів, тренінгів та ін. Святкування визначних дат: День ріелтора, день заснування відділення, Нового року та ін.

   5. Обмін передовим досвідом (ноу-хау) між регіональними відділеннями в організації різноманітних заходів, залучення до передових технологій ведення ріелторського бізнесу.

   6. Взаємодія з місцевою владою в побудові цивілізованого ринку нерухомості в регіоні та підвищення статусу ріелтора-професіонала члена АФНУ. Організація громадських приймалень, днів відкритих дверей в агенціях, участь в святкуванні Днів міста та ін. загальноміських заходах.

   7. Підготовка та проведення щорічних Міжнародних конференцій АФНУ та інших загальноукраїнських та регіональних конференцій і форумів. Залучення членів АФНУ до участі в них. Допомога в рішенні організаційних питань, підбір спікерів і модераторів, визначення приміщень для засідань та проведення  культурно-розважальних заходів, тощо.

   8. Організація ви’їзних засідань Ради АФНУ. Проведення в їх рамках відкритих зустрічей ріелторської спільноти міста та регіону із залученням керівників муніципальної (виконавчої) влади та громадських об’єднань для популяризації АФНУ і залучення нових членів.

   9. Забезпечення та підготовка проведення сертифікаційних курсів в регіонах (разом з Комітетом з навчання та підвищення кваліфікації і Сертифікаційною комісією).

   10. Забезпечення функціонування учбового центру АФНУ та ведення реєстру сертифікованих членів.

   11. Сприяння в роботі і наповненні сайту АФНУ та сайтів регіональних відділень. Інформування членів АФНУ про всі новини і заходи, які здійснюються Асоціацією (разом з Комітетом з інформаційних технологій).

   12. Ведення на сайті реєстру членів АФНУ та постійне його оновлення. Своєчасне виготовлення Свідоцтв, сертифікатів, пластикових карток, значків та ін. атрибутики членів АФНУ та передача їх в регіональні відділення(разом з Виконавчою дирекцією).

   13. Розробка нормативно-методичного забезпечення, впровадження прийнятих стандартів ріелторської діяльності та системи контролю їх виконання ( разом з Комітетом по стандартизації).

   14. Пропаганда політики чистоти членства, як одного з необхідних напрямків діяльності АФНУ. Робота по формуванню у громадкості позитивного і шанобливого відношення до професії ріелтора (разом з Комітетом по PR та зв’язками зі ЗМІ).

   15. Забезпечення жорсткого виконання вимог Статуту та кодексу етики.

   16. Організація і збір членських внесків (разом з Виконавчою дирекцією).