Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   LZ_logo_2014.jpg

   _________________.jpgIMG_f8d3a588253a7a1a175141aad3695ac3_V.jpg   Електронне голосування

   «ЗАТВЕРДЖЕНО»

   рішенням Ради

   громадської організації

   «Асоціація фахівців з нерухомості

   (рієлторів) України»

   від 15.09.2023 р.,
   протокол № 6

    


     

   ПОЛОЖЕННЯ

   про порядок виборів делегатів

   на З’їзд громадської організації

   «Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України»

   від регіональних відділень

     


    

   2023 р.


               Це Положення визначає порядок організації виборів делегатів на з’їзд громадської організації «Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України» від регіональних відділень (надалі – «Положення»).

   1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

   <!--[if !supportLists]-->1.1.            <!--[endif]-->Вибори делегатів від регіональних відділень на З'їзд громадської організації «Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України» (надалі – «З'їзд») проводяться у відповідності до Статуту Асоціації, Типового положення відокремленого підрозділу (відділення), статутів регіональних організацій та цього Положення.

   <!--[if !supportLists]-->1.2.            <!--[endif]-->На підставі цього Положення вибори делегатів від відділень на З'їзд проводяться методом опитування шляхом електронного голосування членів Асоціації, які входять до відповідного відділення (надалі – «члени відділень»).

   <!--[if !supportLists]-->1.3.            <!--[endif]-->Вибори проводяться на засадах демократії та гласності, і таким чином, аби максимально реалізувати та забезпечити права членів Асоціації щодо виборів делегатів на З’їзд.

   <!--[if !supportLists]-->1.4.            <!--[endif]-->Електронне голосування – спосіб голосування, при якому бюлетені, форми для голосування, а також зворотні результати голосування надсилаються за допомогою (альтернативно):

   - електронної пошти;

   - програмного забезпечення для адміністрування голосування;

   - Google форм;

   - інших електронних форм;

   - спеціально створеного веб-сайту або веб-сторінки;

   - системи обміну миттєвими повідомленнями (мессенджер) Viber, WhatsApp, Telegram за мобільними номерами членів відділення, які містяться у базі членів Асоціації;

   - Facebook Messenger;

   - Skype;

   - тощо.

   <!--[if !supportLists]-->1.5.            <!--[endif]-->На голосування виноситься кількість кандидатів, яка відповідає квоті місць для обрання делегатами на З'їзд від відділення. Обраними вважаються всі особи, за яких була віддана більшість голосів, визначена цим Положенням.

   2. ПРИЗНАЧЕННЯ ВИБОРІВ ТА ВИЗНАЧЕННЯ КАНДИДАТІВ

   <!--[if !supportLists]-->2.1.            <!--[endif]-->Згідно статуту Асоціації, Рада Асоціації визначає порядок обрання делегатів на З’їзд.

   2.2.      Рада Асоціації приймає Рішення про проведення виборів делегатів на З’їзд від відділень шляхом електронного голосування.

               В такому рішенні Ради Асоціації визначається перелік регіонів України, в яких вибори делегатів на З’їзд від відділень проводяться шляхом електронного голосування.

               Подання до Ради Асоціації від регіону України щодо виборів делегатів на З’їзд від відділення шляхом електронного голосування вноситься Головою відділення або за рішенням Ради відділення. У виключних випадках Рада Асоціації може прийняти рішення про проведення виборів делегатів на З’їзд шляхом електронного голосування без відповідного подання Голови відділення та без рішення Ради відділення.

   2.3.      Визначення переліку кандидатур для обрання делегатами на З'їзд від відділень здійснюється Радою відділення.

               Для проведення електронного голосування визначається перелік основних делегатів та окремо визначається перелік запасних делегатів.

   2.4.      Кандидатом у делегати на З'їзд може бути будь-який член відділення, який на момент висування не має простроченої заборгованості зі сплати членських внесків.

   2.5.      Рада відділення обирає та визначає технічний спосіб проведення електронного голосування  - наприклад, листування електронною поштою, Google форми, інші форми, веб-сайти, веб-сторінки, система обміну миттєвими повідомленнями (мессенджер) Viber, WhatsApp, Telegram за мобільними номерами членів відділення, які містяться у базі членів Асоціації, а також Facebook Messenger, Skype тощо.

   2.6.      Не пізніше ніж за 15 (п'ятнадцять) календарних днів до початку електронного голосування Рада відділення приймає рішення про умови проведення виборів та затверджує перелік кандидатів.

               Відповідне рішення Ради відділення оформлюється протоколом засідання Ради відділення, який підписується Головою відділення, та повинен містити:

   - Дату початку електронного голосування;

   - Дату останнього дня голосування (кінцева дата прийому голосів);

   - Технічний спосіб проведення електронного голосування;

   - Перелік кандидатів для голосування (основні та запасні делегати).

   2.7.      Електронна (сканована) копія протоколу засідання Ради відділення щодо умов проведення виборів має бути надіслана Головою відділення на електронну пошту Асоціації: pr@asnu.net протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту його підписання.

   3. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГОЛОСУВАННЯ

   3.1.      Голова відділення зобов'язаний забезпечити доведення будь-яким способом до всіх членів відділення інформації про проведення виборів делегатів на З'їзд шляхом електронного голосування.

   3.2.      Повідомлення про проведення виборів делегатів на З'їзд (повідомлення про голосування) може надсилатись членам відділення на електронні адреси, які містяться у базі членів Асоціації, або із застосуванням систем обміну миттєвими повідомленнями (мессенджерів): Viber, WhatsApp, Telegram за мобільними номерами, які містяться у базі членів Асоціації, Facebook Messenger, Skype тощо.

   3.3.      Повідомлення про голосування має містити:

   - запрошення взяти участь у голосуванні;

   - електронне посилання на веб-сторінку для голосування, або

   електронне посилання на форму для голосування, або

   електронне посилання на бюлетень для голосування, або

   посилання на інший технічний спосіб голосування;

   - дату початку електронного голосування;

   - дату закінчення електронного голосування

   3.4.      Повідомлення про голосування надсилається всім членам відділення не пізніше ніж за 5 (п'ять) календарних днів до початку голосування.

   3.5.      Повідомленим належним чином вважається член відділення, який отримав відповідне повідомлення про проведення виборів делегатів шляхом електронного голосування на свою електронну адресу або із застосуванням систем обміну миттєвими повідомленнями.

   3.6.      Оголошення про вибори делегатів може розміщуватись також на сайті відділення.

   4. БЮЛЕТЕНЬ, ФОРМА ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ

   4.1.      Для обрання делегатів використовується виборчий бюлетень в електронній формі (форма для голосування).

   4.2.      Внесення кандидатів до виборчого бюлетеню (форми для голосування) здійснюється на підставі рішення Ради відділення до моменту направлення членам відділення повідомлення про голосування.

   4.3.      Виборчий бюлетень в електронній формі (форма для голосування) повинен містити:

               - логотип Асоціації;

               - мету голосування (обрання делегатів на З’їзд);

               - коротку інструкцію стосовно голосування;

               - повний перелік кандидатур, що можуть бути обраними, розміщений в алфавітному порядку за прізвищами кандидатур із зазначенням прізвищ, імен, по батькові кожного із кандидатів;

               - графу для внесення прізвища, імені, по батькові особи, яка бере участь у голосуванні;

               - графу для внесення електронної адреси особи, яка бере участь у голосуванні;

               - графу для внесення мобільного номеру особи, яка бере участь у голосуванні;

               - дату останнього дня голосування (кінцева дата прийому голосів).

   4.4.      У бюлетені (формі) для голосування ліворуч напроти відомостей про перелік кандидатів розташовуються три порожні квадрати, один з яких може бути заповнений членом відділення при голосуванні шляхом проставлення у ньому позначки – «ЗА», «ПРОТИ» або «УТРИМАВСЯ».

   4.5.      Волевиявлення при голосуванні визначається шляхом проставлення в одному з квадратів напроти відомостей про перелік кандидатів позначки – «ЗА», «ПРОТИ» або «УТРИМАВСЯ».

   4.6.      Виборчий бюлетень (форма для голосування) особисто заповнюється членом відділення, який бере участь у голосуванні.

   5. СТРОК ГОЛОСУВАННЯ

   5.1.      Дата початку електронного голосування (перший день голосування) та дата закінчення електронного голосування (кінцева дата прийому голосів) визначаються рішенням Ради відділення. 

   5.2.      Загальний строк електронного голосування становить не менше 10 (десяти) календарних днів.

   6. ВСТАНОВЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ГОЛОСУВАННЯ

   6.1.      При проведенні електронного голосування збір голосів для підрахунку проводиться Радою відділення на підставі електронних відповідей та інших технічних даних, отриманих згідно електронних бюлетенів (форм для голосування). 

   6.2.      Встановлення результатів голосування проводиться Радою відділення у строк протягом 7 (семи) календарних днів після завершення електронного голосування.

   6.3.      У випадку отримання декількох електронних відповідей з однієї адреси (телефонного номеру) члена відділення, до уваги приймається відповідь, що надійшла першою, всі інші відповіді при підрахунку результатів голосування до уваги не приймаються.

   6.4.      Не приймаються до уваги при підрахунку кількості голосів електронні відповіді, що оформлені в будь-якій іншій формі, ніж заповнений електронний бюлетень (форма голосування), що направляється членам відділення в електронному повідомленні про проведення голосування.

   6.5.      Не приймаються до уваги при визначенні результатів голосування електронні відомості, відповіді та бюлетені (форми для голосування), що містять більше варіантів або інші варіанти голосування, ніж визначені у надісланому для голосування електронному бюлетені (формі для голосування).

   6.6.      Відповіді, направлені та отримані пізніше встановленого строку електронного голосування, при підрахунку результатів голосування до уваги не приймаються.

   6.7.      Рішення про обрання делегатів шляхом електронного голосування вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше 30% від загальної кількості членів відділення.

   6.8.      Збереження технічних відомостей результатів голосування забезпечує Рада відділення.

   7. ОФОРМЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ

   7.1.      Протягом 7 (семи ) календарних днів після закінчення електронного голосування призначається засідання Ради відділення, на якому остаточно встановлюються результати голосування і затверджується перелік обраних делегатів.

               Відповідне рішення Ради відділення оформлюється протоколом засідання Ради відділення, який підписується Головою відділення, та повинен містити:

               - загальну кількість членів відділення;

               - кількість членів відділення, які взяли участь у голосуванні;

               - окремо кількість голосів «ЗА», «ПРОТИ» та «УТРИМАВСЯ»;

               - результати електронного голосування (чи прийнято рішення про обрання делегатів);

               - зазначення повного переліку обраних делегатів (основних та запасних) в алфавітному порядку за прізвищами делегатів із зазначенням прізвищ, імен, по батькові кожного із кандидатів.

   7.2.      Електронна (сканована) копія протоколу має бути надіслана Головою відділення на електронну пошту Асоціації: pr@asnu.net протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту його підписання.

   7.3.      Повноваження делегата можуть бути припинені достроково (до проведення З'їзду) шляхом подання обраним делегатом заяви про складення своїх повноважень. У випадку відмови обраного основного делегата від участі у З'їзді Асоціації, на його місце рішенням Ради відділення призначається інша особа з числа запасних делегатів.

   7.4.      Повноваження делегата можуть бути припинені достроково (до проведення З'їзду) за рішенням Ради відділення з поважних причин. Рішення Ради відділення про дострокове припинення повноважень обраного делегата  повинно містити причини прийняття такого рішення та їх обґрунтування. У разі дострокового припинення повноважень обраного делегата на його місце рішенням Ради відділення призначається інша особа з числа запасних делегатів.

   9. КООРДИНАТОР

   9.1.      Президент Асоціації може призначати Координатора електронного голосування, який надає технічну, методологічну та організаційну допомогу відділенням при організації виборів делегатів на З’їзд шляхом електронного голосування.

   10. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

   10.1.    Дане Положення вступає в дію з моменту його затвердження Радою Асоціації.

   10.2.    За рішенням Ради Асоціації до Положення можуть бути внесені зміни та доповнення.