Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
    По батькові: Номер телефону:
    Ел. пошта: Компанія:
      Пароль: Посада:
      Повторіть пароль: Рік початку роботи:
      Фото:
      З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

      Забули пароль?

      Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
      Ел. пошта:

      Проблема на сайті

      Закрити
      Ваш e-mail:
      (необов'язково)
      Розкажіть нам, що сталось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpglogo_DOM.png



      Совет 2005/4/(методом опроса)

      15 березня 2005 р. ПРОТОКОЛ № 4 ЗАСІДАННЯ РАДИ АФНУ
      (шляхом опитування) м. Київ


      Порядок денний

      1. Прийом у члени АФНУ.


      Проект Рішення

      1. Прийом у члени АФНУ:


      • Задовольнити клопотання Луганського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Радіонову Ларису Володимирівну, приватний підприємець, м.Луганськ;

        - Таванюк Світлану Едуардівну, приватний підприємець, м.Луганськ;

        - Скріпку Аллу Анатольївну, приватний підприємець, м.Луганськ;

        - Дашкевич Ірину Володимирівну, приватний підприємець, м.Молодогвардійськ, Луганська обл.

      ГОЛОСУВАЛИ:
      1. Бондаренко Олександр Олександрович,
        Президент АФНУ
      2. Оганесян Артур Павлович,
        Перший віце-президент
      3. Апресов Григорій Грантович, м. Севастополь
      4. Базелинський Юрій Федорович, м. Київ
      5. Венгринович Юрій Олександрович, Тернопільський
      6. Грабіна Дмитро Петрович, Одеський
      7. Гранкіна Музаліна Михайлівна, Луганський
      8. Доленко Володимир Володимирович, Кіровоградський
      9. Зеленська Діна Михайлівна, Донецький
      10. Злидень Сергій Анатольович, м. Київ
      11. Калениченко Юрій Олександрович, м. Київ
      12. Катасов Олександр Миколайович, Сумський
      13. Корчмар Олександр Федорович, Івано-Франківський
      14. Кот Володимир Федорович, Чернігівський
      15. Куценко Раїса Дмитрівна, Київський
      16. Лабунський Сергій Михайлович, Вінницький
      17. Лебедик Ігор Валерійович, Полтавський
      18. Мазурін Віктор Федорович, АР Крим
      19. Массальська Наталія Яківна, м. Севастополь
      20. Моторний Михайло Анатолійович, Черкаський
      21. Немирівський В'ячеслав Володимирович,
        Житомирський
      22. Перлов Віталій Григорович, Херсон
      23. Подолін Сергій Вікторович, Рівне
      24. Попов Олексій Володимирович, Харківський
      25. Метрик Юрій Абрамович, Запорізький
      26. Рубанов Олександр Миколайович, м. Київ
      27. Собко Олександр Миколайович, Дніпропетровський
      28. Сорочик Юрій Юрійович, Львівський
      29. Тюрін Сергій Євгенович, Донецький
      30. Фомицький Олександр Інокентійович, Миколаївський
      31. Якимчук Сергій Валентинович, Волинський