Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   LZ_logo_2014.jpg

   _________________.jpglogo_DOM.png   Ріелтор Буракова Татьяна Александровна не на сайті

   Про мене

   Сфера діяльності: Агентства, риэлторские компании
   День Народження: 22 червня 1979
   Місто: г. Винница

   Контакти

   E-mail: burakova_1979@mail.ru
   burakova_1979@mail.ru
   Номер телефону: +380 (67) 784-52... Показати номер телефона +380 (67) 784-52-54

   Зараз працюю

   Партнери

   зареєстровані на сайті всі партнери: 1

   Буракова Татьяна Александровна

   Про себе

   компанію
   Агентство нерухомості "ДоміКо" засноване у м. Вінниця з 2006 року з метою надання професійних та кваліфікованих послуг на ринку нерухомості м. Вінниці та області. Входить до складу Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів ) України (АФНУ), Вінницького регіонального відділення АФНУ,і є одним із засновників PRG-grup.
   "ДоміКо" - динамічна в своєму розвитку компанія, яка має у штаті висококваліфікованих спеціалістів, що активно працюють на ринку нерухомості м. Вінниця від початку його становлення. Професійний стаж провідних спеціалістів становить понад 11 років.
   Перед створенням Агентства, ми всебічно вивчили ринок нерухомості м. Вінниця і дійшли висновків, що є потреба в такій прогресивній,динамічній, активній ріелтерській компанії:
   • яка внесла би на ринок свою особливу місію
   • яка працює по-новому та використовує в своїй роботі прогресивні методи й досвід кращих вітчизняних і міжнародних ріелтерських фірм
   • яка відстоює і шанує інтереси найціннішого - інтереси свого клієнта
   • що має прозору структуру і працює за найнадійнішими у фінансовому плані схемами
   • де кожен її співробітник зміг максимально реалізувати свій потенціал, маючи високу мотивацію до роботи і дорожив би іменем та репутацією компанії.
   Ми почали з того, що визначили основні принципи організації роботи агентства нерухомості "Дом і Ко":
   Надійність - підтримується повною фінансовою відповідальністю компанії щодо всіх операцій, які відбуваються на ринку нерухомості м. Вінниця та області, а також багаторічним професійним стажем роботи співробітників компанії.
   Безпечність - наші клієнти здійснюють розрахунки за угодами за найбільш безпечними схемами. Інформація про наших клієнтів - суворо конфіденційна.
   Лідерство - наше агентство є "піонером" на багатьох напрямках розвитку ринку нерухомості - ексклюзивні договори, повна відповідальність за угоду,реконцепція та редевелопмент, комерційна нерухомость тощо.
   Професіоналізм - використовуючи передовий досвід кращих ріелтерських фірм, ми детально і якісно працюємо над кожною угодою. Вважаємо, що кожен клієнт важливий для нашого агентства. Ми впевнені, що кожен клієнт, який звернувся до нас, буде максимально задоволенний від співпраці з нами.
   Кадри - АН "ДоміКо" надає перевагу вихованню професіоналів всередині компанії, вкладаючи у розвиток персоналу. Це забезпечує командний дух, співробітництво та високий професіоналізм.
   Громадська діяльність - Ми активно будуємо добрі і партнерські стосунки з нашими діловими партнерами, берем активну участь в благодійних заходах міста та області.
   Рекомендації,довіра та вдячність-є найбільшими та найціннішими результатами роботи команди професіоналів Агентства нерухомості «ДоміКо».
   НАШ ДОСВІД-ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ.

   м. Вінниця ,вул. Соборна 15
   тел. (0432)69-37-71,69-37-72
   (067)784-5254,(067)900-50-59
   Генеральний директор
   Буракова Тетяна Олександрівна.