Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   LZ_logo_2014.jpg

   _________________.jpglogo_DOM.png   Риэлтор Буракова Татьяна Александровна не на сайте

   Обо мне

   Сфера деятельности: Агентства, риэлторские компании
   День Рождения: 22 июня 1979
   Город: г. Винница

   Контакты

   E-mail: burakova_1979@mail.ru
   burakova_1979@mail.ru
   Номер телефона: +380 (67) 784-52... Показать номер телефона +380 (67) 784-52-54

   Сейчас работаю

   Партнеры

   зарегистрированные на сайте все партнеры: 1

   Буракова Татьяна Александровна

   О себе

   компанію
   Агентство нерухомості "ДоміКо" засноване у м. Вінниця з 2006 року з метою надання професійних та кваліфікованих послуг на ринку нерухомості м. Вінниці та області. Входить до складу Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів ) України (АФНУ), Вінницького регіонального відділення АФНУ,і є одним із засновників PRG-grup.
   "ДоміКо" - динамічна в своєму розвитку компанія, яка має у штаті висококваліфікованих спеціалістів, що активно працюють на ринку нерухомості м. Вінниця від початку його становлення. Професійний стаж провідних спеціалістів становить понад 11 років.
   Перед створенням Агентства, ми всебічно вивчили ринок нерухомості м. Вінниця і дійшли висновків, що є потреба в такій прогресивній,динамічній, активній ріелтерській компанії:
   • яка внесла би на ринок свою особливу місію
   • яка працює по-новому та використовує в своїй роботі прогресивні методи й досвід кращих вітчизняних і міжнародних ріелтерських фірм
   • яка відстоює і шанує інтереси найціннішого - інтереси свого клієнта
   • що має прозору структуру і працює за найнадійнішими у фінансовому плані схемами
   • де кожен її співробітник зміг максимально реалізувати свій потенціал, маючи високу мотивацію до роботи і дорожив би іменем та репутацією компанії.
   Ми почали з того, що визначили основні принципи організації роботи агентства нерухомості "Дом і Ко":
   Надійність - підтримується повною фінансовою відповідальністю компанії щодо всіх операцій, які відбуваються на ринку нерухомості м. Вінниця та області, а також багаторічним професійним стажем роботи співробітників компанії.
   Безпечність - наші клієнти здійснюють розрахунки за угодами за найбільш безпечними схемами. Інформація про наших клієнтів - суворо конфіденційна.
   Лідерство - наше агентство є "піонером" на багатьох напрямках розвитку ринку нерухомості - ексклюзивні договори, повна відповідальність за угоду,реконцепція та редевелопмент, комерційна нерухомость тощо.
   Професіоналізм - використовуючи передовий досвід кращих ріелтерських фірм, ми детально і якісно працюємо над кожною угодою. Вважаємо, що кожен клієнт важливий для нашого агентства. Ми впевнені, що кожен клієнт, який звернувся до нас, буде максимально задоволенний від співпраці з нами.
   Кадри - АН "ДоміКо" надає перевагу вихованню професіоналів всередині компанії, вкладаючи у розвиток персоналу. Це забезпечує командний дух, співробітництво та високий професіоналізм.
   Громадська діяльність - Ми активно будуємо добрі і партнерські стосунки з нашими діловими партнерами, берем активну участь в благодійних заходах міста та області.
   Рекомендації,довіра та вдячність-є найбільшими та найціннішими результатами роботи команди професіоналів Агентства нерухомості «ДоміКо».
   НАШ ДОСВІД-ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ.

   м. Вінниця ,вул. Соборна 15
   тел. (0432)69-37-71,69-37-72
   (067)784-5254,(067)900-50-59
   Генеральний директор
   Буракова Тетяна Олександрівна.