Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   LZ_logo_2014.jpg

   _________________.jpg   В Києві пройшли ІХ Сертифікаційні курси

   24 октября 2011, 0:00 комментариев: 1 просмотров: 3744

   Вітаємо всіх слухачів IХ Сертифікаційних курсів "Основи рієлторської діяльності" при Київському учбовому центрі з успішним складанням іспитів та отриманням Свідоцтв!!! 


            В київському навчальному центрі при КМВ АФНУ відбулись дев’
   яті навчальні курси за програмою "Основи рієлторської діяльності" в рамках програми АФНУ з добровільної Сертифікації своїх членів.

   В IХ сертифікаційних Курсах прийняли участь 31 ріелторів з Києва, Харкова, Бердянська, Марганця, Кишинева (Молдавія), 15 з них -  члени АФНУ.  Серед них були, як досвідчені фахівці (деякі з них більш як з 10-річним стажем роботи в нерухомості), так і рієлтори, які тільки розпочали свій професійний шлях в нашому бізнесі.

   Програмою викладання було передбачено вивчення необхідних матеріалів для використання його фахівцями ринку нерухомості в їх професійній діяльності. Серед викладачів Курсу були, як досвідчені професіонали Асоціації фахівців з нерухомості України, які кваліфіковано виклали матеріал з юриспруденції та законодавства, оподаткування при операціях з нерухомістю, маркетингу, PR-технологіям,  інформаційним системам та аналітики,  будівництва та архітектури, психології і  управління персоналом та інше. Також  були прочитані лекції з  оренди і управління нерухомим майном, з іпотечного кредитування  та з сучасних інтернет-технологій і соціальних мереж.
   Програма, яка використовувалась на Курсі, була розроблена АФНУ та затверджена Фондом державного майна України. Курси були проведені в сучасній аудиторії, оснащеній всією необхідною технікою. Слухачі курсів були забезпечені необхідною методичною літературою та щоденними кава-паузами.

   По завершенні Курсу, слухачі отримали Свідоцтва про те, що вони пройшли навчання і успішно склали іспит по професійній програмі внутрішньої сертифікації АФНУ. Члени АФНУ, які закінчили курси, отримають Сертифікати, які підтверджують кваліфікацію необхідну для проведення операцій з об’єктами нерухомості на території України з підписами голови фонду Держмайна України та президента АФНУ.

   Також слухачам було запропоновано заповнити анкети і оцінити рівень всіх викладачів. Практично в усіх анкетах була дана висока оцінка викладачам та організаторам курсів.

   Після закінчення курсів 12 слухачів подали заяви на вступ в АФНУ.

   Президент АФНУ і Правління КМВ АФНУ висловлюють подяку викладачам Багріну Ю.М., Базелінському Ю.Ф., Гарбузу В.А., Греніха Л.В., Гусельнікову А.С.,  Кудінову І.Є., Мима А.А., Наумець Н.А., Логачовій Л.В., Немковій І.І., Перковській О.П., нотаріусу Лабутіній Ю.Ю. за проведення курсів на високому фаховому та професійному рівні.

   Наступні X Сертифікаційні курси відбудуться весною 2012р.

   Комітет з навчання та сертифікації КМВ АФНУ

   P1060750.JPG

    

    

    

    

    

    

    

    

   P1060752.JPG

    

    

    

    

    

    

    

    

   P1060758.JPG

    

    

    

    

    

    

    

    

   P1060761.JPG

   Комментарии