Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   З 7 по 11 грудня 2010 р. в Київському навчальному центрі при КМВ АФНУ відбулись VII навчальні курси за програмою сертифікації «Основи рієлторської діяльності»

   14 декабря 2010, 0:00 комментариев: 1 просмотров: 4970

   На курсах пройшли навчання 28 фахівців ринку нерухомості з різних регіонів України. Серед них - 18 членів АФНУ з Києва, Київської обл., м. Івано-Франківська. Слухачами були, як досвідчені фахівці (деякі з них більш як з 10-річним стажем роботи в нерухомості), так і рієлтори, які тільки розпочали свій професійний шлях в цьому бізнесі.

   1


   Програма навчання, яка розроблена АФНУ та затверджена Фондом державного майна України, передбачає вивчення питань, що необхідні рієлторам в повсякденній професійній діяльності: юриспруденція і законодавство, оподаткування при операціях з нерухомістю, маркетинг, PR-технології, інформаційні системи та аналітика, будівництво та архітектура, психологія і управляння персоналом та інше. Вперше були прочитані лекції з фінмоніторингу, оренди і управління нерухомим майном.


   Після закінчення навчання та складання іспитів, слухачі отримали Свідоцтва про закінчення курсів за програмою сертифікації «Основи рієлторської діяльності». Члени АФНУ, які закінчили курси, можуть отримати Сертифікати, які підтверджують кваліфікацію необхідну для проведення операцій з об’єктами нерухомості на території України, підписані Президентом АФНУ та Головою фонду Держмайна України.

   Слухачам було запропоновано заповнити анкети і оцінити професійний рівень викладачів. Приємно зазначити, що практично в усіх анкетах була дана висока оцінка.

   Після закінчення курсів 7 слухачів подали заяви на вступ до АФНУ.

   Президент АФНУ і Правління КМВ АФНУ висловлюють подяку викладачам Багріну Ю.М., Гарбузу В.А., Гусельнікову А.С., Кузьміновій Н.В., Корчеву Д.Ю., Кудінову І.Є., Наумець Н.А., Ставінозі Л.М. за проведення навчання на високому фаховому та професійному рівні.

   Вітаємо всіх слухачів VII Сертифікаційних курсів "Основи рієлторської діяльності" Київського учбового центру з успішним складанням іспитів та отриманням Свідоцтв!!!

   2

   3

   4

   5

   6

   Комментарии

   • Злыдень Сергей

    Злыдень Сергей Анатольевич

    24 января 2011 в 17:50

    Вниманию руководителей отделений АСНУ !!!
    После проведения курсов, в члены АСНУ вступило 10 человек.

    #