Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   У Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підготували до другого читання проект Закону про громадські організації

   9 декабря 2011, 10:58 комментариев: 1 просмотров: 2668

   Під час засідання увага учасників була зосереджена на питаннях, зокрема, надання юридичним особам можливості засновувати і бути членами громадських організацій, права громадських організацій діяти на всій території України, їхньої комерційної діяльності, питань навколо їх реєстрації тощо.

   До складу робочої групи, керівником якої є голова підкомітету з питань державного будівництва Василь Демчишен, увійшло 32 особи, зокрема, члени Комітету, представники органів державної влади, неурядових організацій, науковці, експерти. Особлива увага членів робочої групи приверталась до можливості врахування у тексті Рекомендації державам-членам стосовно правового статусу неурядових організацій у Європі, прийнятої Комітетом Міністрів Ради Європи 10 жовтня 2007 року.

   На думку учасників обговорення, метою розроблення законопроекту (реєстр. № 7262-1) є удосконалення законодавства України про об'єднання громадян шляхом приведення його у відповідність до міжнародних договорів України, а також визначення належних правових та організаційних основ реалізації права особи на свободу об´єднання, створення сприятливих умов для утворення і діяльності громадських організацій та розвитку громадянського суспільства в цілому.

   Як наголошують у секретаріаті Комітету, документ буде підготовлено для розгляду Верховною Радою у другому читанні під час поточної сесії.

    

   джерело:  http://portal.rada.gov.ua

   Обсуждение темы "Закон об общественных организациях" на сайте АСНУ: Убить общественное движение!!!! 

   Комментарии

   • Злыдень Сергей

    Злыдень Сергей Анатольевич

    9 декабря 2011 в 11:11

    Считаю не допустимым давать право объединения юридическим лицам, так как они созданы с целью получения прибыли. Следовательно объединения юр. лиц приведет к комерцилизации общественного движения.

    #