Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо спрощення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень)

   15 декабря 2011, 12:45 просмотров: 3506

   На засіданні Комітету зазначалося, що проект (реєстр. №9372) спрямований на вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Зокрема, передбачається можливість подання документів на державну реєстрацію прав як у паперовій, так і в електронній формі. Пропонується також запровадження надання витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно як органами державної реєстрації прав, так і нотаріусами. Передбачена й можливість отримання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно особам, які мають речові права на чуже нерухоме майно, а також інформації про наявність іпотеки та обтяжень речових прав на нерухоме майно. Законопроект містить положення про звільнення фізичних та юридичних осіб від сплати державного мита при проведенні державної реєстрації прав, які виникли та зареєстровані до 1 січня 2012 року. Визначено і порядок взаємодії органів державної реєстрації прав з органами державної виконавчої служби та нотаріусами. 

   Члени Комітету вважають, що реалізація положень проекту сприятиме, зокрема, належному захисту речових прав фізичних та юридичних осіб на нерухоме майно, гарантованих Конституцією України, сприятиме нормалізації роботи ринку нерухомого майна тощо.

   На основе источника: portal.rada.gov.ua

    

   Комментарии