Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Рада може продовжити мораторій на продаж землі

   16 декабря 2011, 13:49 просмотров: 3663

   Рада може продовжити мораторій на продаж землі

   У Верховній Раді зареєстровано законопроект N 9586 від 13 грудня, який передбачає продовження до 1 січня 2013 року дії мораторію на купівлю-продаж або відчуження земельних ділянок і зміну цільового призначення земель сільськогосподарського призначення.

   Ініціаторами законопроекту виступили голова фракції Партыъ регыоныв у парламенті Олександр Єфремов і нардеп від ПР Григорій Калетнік.

   "Метою законопроекту є внесення змін до ст.ст. 14, 15 розділу X Земельного кодексу Украъни і продовження до 1 січня 2013 року дії мораторію на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та зміну цільового призначення земель сільськогосподарського призначення", - йдеться у пояснювальній записці до проекту закону, розміщеній на сайті Ради.

   У документі відзначається: необхідність продовження мораторію обумовлена тим, що переважна більшість норм Закону "Про Державний земельний кадастр" та нової редакції Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" наберуть чинності саме у 2013 році.

   Запропонований проект передбачає встановити чіткий термін дії заборони на відчуження та зміну цільового призначення земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства, а також внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств, а саме - до 1 січня 2013 року.

   Як повідомляв УКРІНФОРМ, 9 грудня Верховна Рада ухвалила у першому читанні проект закону "Про ринок землі", який може набути чинності 1 січня 2013 року. Водночас мораторій на продаж землі перестане діяти з 1 січня 2012 року.

   Комментарии