Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
    Отчество: Номер телефона:
    Эл. почта: Компания:
      Пароль: Должность:
      Повторите пароль: Год начала работы:
      Фото:
      С правилами размещения объектов согласен

      Забыли пароль?

      Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
      Эл. почта:

      Проблема на сайте

      Закрыть
      Ваш email:
      (необязательно)
      Расскажите нам, что случилось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpg



      Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно – з 01.10.2010 року чи з 01.01.2012 року???!!!

      1 октября 2010, 0:00 просмотров: 5510
      4444Сьогодні, 01.10.2010 року набрав чинності Наказ Міністерства Юстиції України № 1692/5 від 28 липня 2010 року “Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 07.02.2002 № 7/5 “Про затвердження Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно”, що зареєстрований в Міністерстві Юстиції України 30 липня 2010 року за № 582/17877.
      Даний Наказ Мінюсту прийнятий у відповідності до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 11.02.2010 N 1878-VI "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" та інших законодавчих актів України".
      З норм вказаних чинників вбачається, що:
      1. З 1 жовтня 2010 року по 1 січня 2012 року державну реєстрацію прав користування (найму, оренди) будівлі або інших капітальних споруд, їх окремих частин, будуть здійснювати реєстратори БТІ на підставі договорів оренди, якщо такі договори укладені строком не менш ніж на три роки (за існуючою редакцією ст. 794 ЦК України). З 1 січня 2012 року державну реєстрацію прав користування (найму, оренди) будівлі або інших капітальних споруд, їх окремих частин, буде здійснюватися реєстраторами спеціального державного органу, підпорядкованого Мінюсту, на підставі договорів оренди, якщо такі договори будуть укладені на строк не менш як три роки (за новою редакцією ст. 794 ЦК України).
      2. Починаючи з 1 жовтня 2010 року державній реєстрації підлягають виключно всі договори оренди земельних ділянок та їх частин, яку повинні здійснювати з 1 жовтня 2010 року до 1 січня 2012 року територіальні органи земельних ресурсів, а с 1 січня 2012 року буде здійснювати спеціальний державний орган при Мінюсті.
      3. Державну реєстрацію виключно всіх договорів оренди квартир та житлових будинків, їх окремих частин, необхідно буде здійснювати з 1 січня 2012 року в спеціальному органі Мінюсту.

      З більш детальнішою правовою позицією та коментарями Голови комітету АФНУ з законодавства, юридичних питань та стандартизації, Бовсуновської С.О., як й повними редакціями вказаних Закону України та Наказу Мін’юсту, можна ознайомитися в додатку до цього.

      Текст закона и коментарии к нему можно сохранить по ссылке

      Комментарии