Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Парламентський комітет рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про особливості держнагляду за "спрощенцями"

   6 января 2012, 13:03 просмотров: 2641
   Інформаційне управління ВР
    
    

   Проект (реєстр. №8610) спрямований на зменшення адміністративного тиску з боку органів державного нагляду (контролю) та їх посадових осіб на фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

   На засіданні Комітету наголошувалося, що прийняття законопроекту встановлює особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Так, для фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб органи державного нагляду (контролю), їх посадові особи проводять лише позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням санітарного законодавства, а органи захисту прав споживачів проводять лише позапланові перевірки за скаргами споживачів. Проектом передбачається також встановити, що органи Пенсійного фонду України проводять планові та позапланові перевірки щодо фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, діяльність яких віднесена до середнього ступеня ризику.

   Джерело: portal.rada.gov.ua

   Комментарии