Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   У Києві прогнозується обвал цін на жтло

   20 января 2012, 14:34 просмотров: 4050

   У п`ятницю, 20 січня, о 10.00 у медіа-холі інформаційного агентства "Українські національні новини" за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52а (бізнес-центр "Леонардо") відбулась прес-конференція на тему: "Квадратні метри у столиці: попит і пропозиція"

   У прес-конференції взяли участь:

   - Олександр Непомнящий – директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіон України.

   - Леонід Рисухін – голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

   - Олександр Ротов – перший заступник Голови ради директорів Конфедерації будівельників України.

    

   Через вплив кризової ситуацію на значній чистині ринків житло стає дешевшим. Про це розповів директор Департаменту державних програм і розвитку житлового будівництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Непомнящий.

   "Якщо говорити про тенденції вартості на ринку житла, то можна сказати, що криза вплинула в цій ситуації позитивно. І забудовники справді відмовляються від тієї рентабельності, яка була. І на значній частині ринків, зокрема в Києві, житло стає дешевшим", – зазначив О.Непомнящий.

   За його словами, сьогодні немає банківських кредитів й іпотеки, тому немає спекулятивної складової, яка змушувала би швидше будувати житло. "Тому інвестор не несе гроші в житловий сектор. І, на жаль, немає того темпу житлового будівництва. Хоча за оперативними даними, у місті Києві, порівняно з 2010 роком, у 2011 році введено в експлуатацію на 5% більше житла", – розповів чиновник.

   Також представник Міністерства повідомив, що у 2010 році в Україні було введено в експлуатацію 9,4 млн квадратних метрів житла.

   За оперативними даними міністерства, за 2011 рік було введено 9,8 млн квадратних метрів.

   "Тобто, зростання будівництва відбулося приблизно від 2 до 5 відсотків… У цьому році закладено у бюджеті 1,3 млрд грн на всі житлові програми. І у 2012 році ми думаємо вийти на 10,2 млн квадратних метри. Це найбільша цифра року будівництва житла за час незалежності України", - наголосив О.Непомнящий.

   Проте, як наголосив перший заступник голови ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов, вони вимагали, щоб уряд заклав у бюджеті 10 млрд грн. "І нібито Микола Янович (прем’єр Микола Азаров – Ред.) з цією цифрою погоджувався. Але з урахуванням субсидій, соціальних і газових питань, ця цифра була зменшена й вона не та, яка мала б бути. Але ми будемо з урядом вести діалог, аби збільшити цю цифру. Тому що від цього залежить і молодіжне будівництво, й інше", – наголосив будівельник.

   Нагадаємо, перед цим перший заступник голови ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов розповів, що собівартість квадратного метра житла у Києві становить 700-800 доларів.

   О.Ротов розповів, що будинки, які будуються з цегли і мають 7-9 поверхів, тобто, це старий монолітно-каркасний метод, собівартість будівництва квадратного метра у таких спорудах нижча десь на 150-200дол. і становить 500-600 дол.

   "Тобто, ціна продажу може бути у межах від 6 до 8 тисяч гривень. Монолітна будівля - від 8 до 12 тисяч гривень на різних етапах будівництва. Це реальна ціна, яка має бути", - запевнив будівельник.


    

   Джерело:  УНН

    

   Комментарии