Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   З Днем Соборності!!! Слава Україні!

   22 января 2012, 9:14 комментариев: 11 просмотров: 5275

   sobornost.jpgШановні друзі!

   День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.


   Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.


   Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

    

   sobornost4.jpg Успіх побудови демократичної Європейської держави грунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності та демократії, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

   Сердечно бажаємо вам, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідної Батьківщини!

    

   СЛАВА УКРАЇНІ!!!  ГЕРОЯМ СЛАВА!!!


    

    

   КРАТКА ІСТОРИЧНА ДОВІДКА:

   День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

   Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 року.

   Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99[1].

   У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.

   30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано, натомість встановлено «День Соборності та Свободи України»

   Джерело: ВІКІПЕДІЯ


   Комментарии

   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 11:25

    Киевская горгосадминистрация решила не обращаться в суд с просьбой запретить массовые мероприятия 22 января в День Соборности и Свободы.Об этом сообщил замглавы Киевгорадминистрации Александр Пузанов, передают "Украинские новости"."Мы не обращались и не будем обращаться в суд с просьбой запретить запланированные акции", - сказал он.Как известно, по данным Киевгорадминистрации, заявки на проведение акций подали партии "Фронт змін", "Всеукраинское объединение "Батьківщина", "Наша Украина", общественные объединения "Христианская Украина", "Молодые регионы" и "Братство казацкого боевого обычая "Спас" Митин начнется в 12-30 на Софиевской Площади.
    По данным, обнародованным 5 каналом, на Софиевской площади сегодня ожидается около 20 тысяч человек.
    Андрей Шевченко вчера на своей страничке написал: «на мітингу об'єднаної опозиції буде оголошено Угоду про спільні дії. Учасники - «Батьківщина», «Фронт змін», «Свобода»...»

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 11:28

    Президент Украины Виктор Янукович обратился к соотечественникам по случаю Дня соборности и свободы. "Сегодня, в день Соборности и Свободы Украины, я обращаюсь к вам с чувством великой веры в то, что мы вместе - власть и общество - сможем укрепить единство нашего народа", - говорится в обращении президента, текст которого обнародован на сайте главы государства.

    "Только наши общие усилия, наша преданность великой цели - построению сильной Украины, является гарантией того, что соборная независимая Украина всегда будет принадлежать к кругу развитых, перспективных и влиятельных государств мира. Таких государств, в которых граждане являются хозяевами своей земли, в которых обеспечены права и свободы человека", - подчеркнул Янукович. Президент пожелал соотечественникам мира, согласия, единства.

    День соборности был учрежден в 1999 году указом президента, учитывая политическое и историческое значения объединения Украинской народной республики (УНР) и Западно-украинской народной республики (ЗУНР) в 1919 году для создания единого соборного украинского государства.

    День Свободы был установлен в 2006 году президентом Виктором Ющенко и отмечался 22 ноября в честь Оранжевой революции. 30 декабря 2011 года президент Украины Виктор Янукович подписал указ "О праздновании в Украине некоторых памятных дат и профессиональных праздников", согласно которому 22 января будет отмечаться как День соборности и свободы Украины. Янукович признал утратившими силу другие указы о праздновании Дня соборности, а также указ от 19 ноября 2005 года о Дне свободы, подписанный предыдущим президентом (2005-2010) Ющенко.

    22 января 1919 года на Софийской площади Киева был объявлен Акт злуки (воссоединения) УНР и ЗУНР. На его основании ЗУНР входила в УНР в качестве западной области УНР. Однако, вследствие сложной международной и внутренней ситуации, воссоединение украинских государств не было воплощено в жизнь, их административные органы продолжали действовать независимо. В Украине общественность впервые широко отметила день воссоединения УНР и ЗУНР 22 января 1990 года, когда люди образовали многокилометровые живые цепи между городами.

    источник: http://vsyapravda.com/news/id56030

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 11:49

    Президент Украины принимает участие в торжественном собрании

    Президент Украины Виктор Янукович принимает участие в торжественном собрании по случаю Дня Соборности и Свободы Украины. Праздничное собрание проходит в Национальном дворце искусств «Украина» в Киеве, сообщает 22 января пресс-служба главы государства.

    «На торжественном мероприятии по случаю праздника собрались также все предыдущие Президенты нашего государства - Леонид Кравчук, Леонид Кучма и Виктор Ющенко», - говорится в сообщении.

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 11:59

    "Донбасс - серце России", - у Донецьку проходить мітинг проти соборності


    "За правду, за землю русскую, за веру православную" , - під такими гаслами зараз в Донецьку проходить мітинг прихильників союзу України з Росією. На мітинг, який організувала партія "Русский блок", присутні 28 осіб.

    Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

    Учасники акції пройшлися по центральній вулиці міста - Артема. Несуть плакати з географічною картою Донбасу 20-х років. На думку організаторів, у 20-х Донбас був серцем Росії.

    На мітингу виступають члени партії "Русский блок". Кирило Рибаков говорить, що сьогодні вони відзначають 358 років з Переяславської ради, коли "росіяни вигнали український окупантів".

    "Нічого спільного зі Злукою наша зустріч не має", - сказав він.

    Виступаючі відзначають, що "бандерівці - це окупанти, які на гроші Заходу здійснили мрію Заходу і роздробили Росію".

    Партія "Русский блок" сподівається, що політики одумаються і зрозуміють, що майбутнє України - тільки з Росією.

    Учасники мітингу кричать: "Донбасс - сердце России", "Донбасс - русская земля".
    Джерело: Gazeta.ua

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 12:02

    Сегодня мы, украинцы, едины и в своей любви к нашей стране, и в презрении к власти вертухаев - Александра Кужель.
    Источник и полный текст: http://uainfo.censor.net.ua/news/9961-segodnya-my-ukraincy-ediny-i-v-svoey-lyubvi-k-nashey-strane-i-v-prezrenii-k-vlasti-vertuhaev-aleksandra-uzhel.html

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 12:05

    Міліція оточила парк Шевченка у Києві
    Дата публікації 22.01.2012 | Автор Daria Bura
    Новини України. 22 січня. З самого ранку правоохоронні органи перебувають «на чеку».

    У День Соборності величезні загони міліції в центрі Києва охороняють порядок. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат («БЮТ-Батьківщина) Віктор Уколов.

    «Міліцію вже вигнали «відзначати» День Соборності. До речі чому тільки ДЕНЬ соборності? Чому не СВЯТО соборності? :) Величезна кількість міліціонерів і чомусь даїшників біля палацу Україна. А в парку біля Національного університету щоб пройти до Шевченка встановили рамки і все оточили. Бояться ті у кого є причини боятися?», - пише народний депутат.

    Джерело НБН

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 12:16

    М.Азаров з нагоди Дня Соборності та Свободи побажав українцям благополуччя та процвітання

    КИЇВ. 22 січня. УНН. Прем'єр-міністр України, голова Партії регіонів Микола Азаров привітав українців із Днем Соборності та Свободи. Про це УНН повідомили у прес-службі Партії регіонів.

    "Дорогі співвітчизники!

    Від імені Партії регіонів вітаю вас із Днем Соборності та Свободи України!

    Із цим днем нерозривно пов'язане історичне прагнення українського народу до незалежності, самовизначення, єдності та європейської ідентичності.

    До побажання громадянського миру в нашій державі хочу додати побажання добра, благополуччя та процвітання!

    Головна сила громадян України в тому, що вони вміють зберігати головні цінності: людську гідність, національну єдність і стабільність суспільства. Сама вистраждана історія нашої незалежності відмітає екстремістські, деструктивні настрої, спрямовані на роз'єднання, а не творення.

    Тільки всебічний діалог, бажання чути й розуміти одне одного та творча праця приведуть нашу країну і кожного з нас до успіху. Тільки об'єднана та вільна Україна може на рівноправних умовах увійти до співдружності європейських держав.

    З надією дивлюся в майбутнє та вірю в горду і процвітаючу Україну!

    Миру та щастя вам, громадяни України!", – йдеться у привітанні.

    Джерело: УНН

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 12:39

    У Києві на Софіївській площі розпочинається акція опозиційних сил з нагоди Дня Соборності та Свободи України, повідомляє кореспондент Тижня.

    На площі наразі зібрались більше 5 тисяч осіб. Люди постійно прибувають. Присутні представники партій "Батьківщина", "Фронту змін", "Свободи", "Реформи і порядок", УСДП.

    Біля пам'ятника Хмельницькому розгорнули банер з символікою БЮТ. Наразі на сцені виступають народні колективи. Мітинг проходить спокійно, без сутичок.

    Порядок охороняє кілька десятків міліціонерів. які стоять навколо площі.

    Планується, що мітинг опозиційних сил розпочнеться о 12.30 молитвою предстоятелів і глав Церков України, релігійних лідерів країни. У рамках акції опозиціонери підпишуть угоду про спільні дії об'єднаної опозиції.
    http://tyzhden.ua/News/40135

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 12:45

    Ющенко передумал: "Наша Украина" в День Соборности не будет отсиживаться дома

    Партия "Наша Украина" примет участие в акции по случаю Дня Соборности, который состоится 22 января в Киеве. Члены "Нашей Украины" вместе с представителями других оппозиционных сил и общественных организаций в 12.30 выйдут на Софийскую площадь, чтобы отметить день провозглашения Акта объединения Украинской Народной Республики и Западно-Украинской Народной Республики в 1919 году, сообщили в пресс-службе партии. Сам же он, будет праздновать совместно с теперешним президентом.
    http://news.intv.ua/news/41106-yuschenko-peredumal-nasha-ukraina-v-den-sobornosti-ne-budet-otsizhivatsya-doma.html

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 13:19

    Кужель і кілька сотень людей вітають Тимошенко під колонією із соборністю

    У Харкові, біля Качанівської виправної колонії, де зараз перебуває екс-прем'єр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, почалася акція, присвячена Дню Соборності.

    За оцінками міліції, зібралося близько 300 чоловік, і люди продовжують підходити.

    Під'їзди до колонії перекриті ДАІ у зв'язку з проведенням масової акції. Біля входу в колонію стоїть кордон міліції.

    Присутні скандують "Юля, ми з тобою". Вони тримають у руках національні та партійні прапори, зокрема прапори партії "Батьківщина", Народного Руху України, "Громадянської позиції", Конфедерації вільних профспілок.

    Серед тих політиків, хто приїхав з Києва, журналісти побачили Олександру Кужель. Як відомо, вона вийшла з лав партії "Сильна Україна" після того, як її лідер Сергій Тігіпко запропонував об'єднатися з Партією регіонів.

    Інтерфакс-Україна
    Джерело: Gazeta.ua

    #
   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    22 января 2012 в 14:20

    22.01.12 13:53 Тимошенко обратилась к соотечественникам: "Власть правильно делает, что боится"

    На оппозиционном митинге по случаю Дня Соборности, который проходит сейчас на Софиевской и Михайловской площадях в Киеве, заместитель главы партии "Батькивщина" Александр Турчинов зачитал обращение Юлии Тимошенко*, передает корреспондент Цензор.НЕТ с места события. Приводим текст этого обращения, размещенный на сайте БЮТ:

    - Дорогі мої!

    Соратники, побратими, колеги, друзі!

    Рідний український народе!

    Я вітаю вас, вільних людей вільної і великої країни. Всіх тих, хто не здався, не опустив рук, не встав на коліна. Всіх, хто продовжує нашу святу і праведну боротьбу за Вільну, Незалежну, Соборну, Демократичну Україну!

    22 січня 1919 року, тут, на Софіївському Майдані було проголошено Універсал про Єдину Соборну Україну. Тоді, в тривожні та неспокійні дні боротьби за волю, тут була, по-суті, відновлена єдина Українська держава, яка пройшла через всі лихоліття, негаразди та випробування.

    Сьогодні, через 93 роки, в Україні, на жаль, знову часи - тривожні і неспокійні. Внутрішній ворог значно більш небезпечний, ніж зовнішній. Бо не іноземні зайди, а своя українська влада нищить Україну, знущається над людьми, плюндрує наші цінності, топчеться по наших ідеалах.

    До влади в країні прийшла мафія. Але не просто мафія, не просто бандити. Це мафія, яка ненавидить все українське, боїться і не розуміє його. Це ті бандити, які поставили собі за мету ліквідувати незалежну Українську державу.

    Але саме ми не дамо їм цього зробити.

    Мільйони не роблять історію. Приберіть з історії Англії – тисячу чоловік, і немає Англії, приберіть з історії Німеччини тисячу осіб – і немає Німеччини. Приберіть з сьогоднішньої історії Вас, тих, хто не став на коліна та продовжує боротьбу – і немає вільної та незалежної України.

    Саме ви покликані долею стати форпостом захисту української незалежності, саме ви повинні пробудити націю до боротьби і повернути їй гідність та честь, саме ви зобов’язані підняти країну з колін.

    Так, ця боротьба не буде легкою. Адже вищі цінності вимагають високої плати. Також ця боротьба не буде простою, бо майдани та мітинги – це не результат, а лише початок нашої спільної великої роботи.

    Сьогодні багатьом здається, ця влада сильна та незламна. Що здолати їх не вдасться, а кидатися під танк із прапором – справа невдячна.

    Але це не так. У них дійсно є міліція, Омони, Беркути і Грифони. У них є служба безпеки, і прокуратура, податкова. Є продажні суди. Є куплені депутати і залякані чиновники. У них є телебачення і газети, є підприємства і фабрики. Є тюрми і грати.

    Але знаєте, чого у них немає?

    У них немає підтримки людей, у них немає правди, у них немає відчуття праведності. У них немає честі, гідності та моралі.

    Бо такі цінності не продаються і не купуються. Їх неможливо приватизувати чи захопити рейдерською атакою. Їх не можна вилучити та привласнити через Печерський суд.

    А без них, без таких якостей і цінностей, всі капітали перетворюються на сміття, на мотлох. І залишається тільки СТРАХ – холодний і несамовитий страх перед невідворотною відповідальністю за власні злочини.

    Вони – бояться. Бояться мене і вас. Бояться всіх вільних людей. Бояться правди, бояться свободи, бояться самої України.

    Цей страх тотальний і неподоланий. Вони погано сплять вночі, бо відчувають невідворотність покарання. Вони на рівні інстинктів відчувають, що їм чужа наша країна, чужий наш народ. Вони знають, що країна Ярослава Мудрого, Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького ніколи не стане країною Януковича.

    Вони – правильно бояться, і правильно відчувають…

    І коли зрізана пенсіонеркою стрічка з вінка викликає у влади почуття страху та ненависті, коли кинута дитиною фарба у портрет диктатора на білборді викликає паніку та істерику, - всі добре розуміють, що така влада приречена.

    Кожна диктатура рано чи пізно безславно закінчує життя самогубством. Така природа всіх диктатур. Наша, українська диктатура вже зараз перебуває в агонії. Рано чи пізно вона впаде. Але справа в тому, що кожен зайвий день і кожна зайва хвилина перебування цієї орди при владі несуть такі збитки і таку шкоду Україні, що розплачуватися за їх правління нам потім доведеться роками.

    І саме тому ми зобов’язані максимально скоротити їх термін перебування при владі. Ми не можемо допустити, щоб у домовину політичного забуття вони забрали з собою нашу рідну Україну.

    А знаєте, чого вони бояться найбільше?

    Вони бояться нашої єдності.

    І саме тому, в цей святий для України день, в день соборності нашої держави, я закликаю і благаю Вас про соборність та єдність сил демократичної опозиції.

    «Один команда - одна перемога!» – це єдине гасло, яке сьогодні має бути на озброєнні опозиції.

    Бо тільки в єдності ми незламні, тільки в єдності ми їх переможемо, тільки в єдності ми збережемо незалежну Українську державу.

    Доля знову дає нам шанс. Шанс побудувати гідну країну. І ми повинні нарешті зрозуміти,

    - що на цих виборах ми змагаємося за країну, а не за власні партії

    - що мова йде не про склад парламенту наступного скликання, а про майбутнє країни на десятки років вперед,

    - що головне – не провести кілька десятків своїх соратників до Верховної Ради, а вивести країну з темряви.

    Дорогі мої!

    В ці хвилини я перебуваю у в‘язниці, куди «поселив» мене Янукович. Я хочу, щоб ви знали, що я пройду через будь-які випробування, через будь-які тортури чи знущання. Я не здамся і не зламаюся. Але я хочу знати, що на волі ви також пройдете через всі випробування і об’єднаєтесь заради нашої спільної перемоги. Годі об’єднуватися перед розстрілом, давайте єднатися перед звершеннями.

    І ще про одне. Якщо в тюремній камері дивитися у вікно, то можна побачити дві речі: або грати, або синє, світле небо. Я – бачу небо. Я навчилася не помічати грат. Бо свобода живе в мені самій.

    Я закликаю бути Вас вільними людьми. Я вітаю Вас зі святом, любі мої. Я люблю вас і пишаюсь Вами.

    До зустрічі на волі!

    Слава Україні!

    Юлія Тимошенко. Качанівська колонія, Харківська область.
    http://censor.net.ua/news/194804/timoshenko_obratilas_k_sootechestvennikam_vlast_pravilno_delaet_chto_boitsya

    #