Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Без допомоги держави українцям не "світить" купівля житла - експерти

   18 апреля 2012, 18:14 просмотров: 2398

   Продажі житла в Україні зростуть тільки за державної підтримки.

   До такого висновку прийшли девелопери, банкіри і продавці, які брали участь у заході "Девелопери і банки: розвиток відносин на ринку первинної житлової нерухомості".

   Вони зійшлися на думці, що за наявності в країні відкладеного попиту на ринку, населення не здатне придбати житло без допоміжних фінансових інструментів: поетапна виплата, розстрочка, кредити за доступними ставками.

   За даними "Промінвестбанку", мінімальна кредитна ставка, можлива на сьогодні в Україні, - 15%, і за прогнозами експертів, зниження ставки до кінця року очікувати не варто.

   За словами учасників клубу, визначальними факторами, що впливають на успішні продажі житла, є: ціна, місце розташування об'єкта, наявність соціальної інфраструктури, якість матеріалів, дизайн та архітектура.

   Як зазначив комерційний директор компанії "Нест" Костянтин Браво, на сьогодні успішними продажами вважається 4-5 за місяць по об'єкту.

   Глава наглядової ради Інституту "МіськЦівільПроект" Андрій Малафєєв, підкреслив, що зниження вартості будівництва неможливо без втрати в якості.

   "Незважаючи на те, що технології дешевшають, ціни на матеріали зростають. Сьогодні вартість будівництва квадратного метра житла дорівнює 500 доларам - це ціна за коробку без інших розтрат і зниження витрат можливе лише за рахунок зниження витрат на будматеріали, що спричинить за собою погіршення якості ", - зазначив він.


   Комментарии