Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   До осені ціна житла в Києві буде від 7,5 до 12 тис грн. за кв. м. – С.Злидень

   22 апреля 2012, 17:42 комментариев: 1 просмотров: 4667
    Автор: Олександр Сивачук

   До осені ціна житла в Києві буде від 7,5 до 12 тис грн. за кв. м. – С.Злидень

   До осені ціна житла в Києві буде від 7,5 до 12 тис грн. за кв. м. – С.Злидень

   КИЇВ. 22 квітня. УНН. До осені цього року ціна житла в Києві та найбільших містах України залишиться на нинішньому рівні – від 7,5 до 12 тисяч гривень за квадратний метр. Про це в ексклюзивному коментарі УНН розповів президент Асоціації фахівців з нерухомості України Сергій Злидень.

   "На даний момент все стабільно в Києві та містах мільйонниках. Ніяких тенденцій до підвищення та падіння цін у нас немає. Кількість трансакцій не зменшується, а потихеньку збільшується кількість угод. Дуже сильно проявляється первинний ринок. Тобто, вартість на первинному ринку стала доступною для купівлі та становить близько 1 тис дол. за квадрантний метр. Себто зараз від 7,5 тис. до 12 тис. грн декларується (вартість квадратного метра в Києві – Ред.)", – розповів експерт.

   За словами С.Злидня, така ціна на житло є прийнятною, і вона залишиться до осені на цьому ж рівні.

   Якщо вибори, наголосив фахівець, пройдуть без політичних чвар і валюта залишиться стабільною, то ціна на житло буде стабільною до кінця 2012 року.

   На вторинному ринку, за словами С.Злидня, середня ціна за квадратний метр житла в Києві становить від 1,25 до 1,5 тис. дол. "Наприклад, на Харківському масиві (Києва – Ред.) квадратний метр коштує 1,3-1,4 тис. дол.", – додав фахівець.

   "Особливо активні міста, крім Києва, які показують невелику динаміку зростання кількості угод і стабільності цінової характеристики, – це Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків", – підсумував  президент АФНУ.

   Нагадаємо, ООН оприлюднило повідомлення, у якому йдеться про непомірно високу вартість житла в Україні. "Житло в Україні непомірно дороге. Згідно з індексом, який враховує ціни на житло у прив’язці до середньої заробітної плати, Київ, наприклад, наближається до таких мегаполісів, як Нью-Йорк та Лондон, і випереджає Москву", – йдеться в повідомленні ООН.

   Як повідомляв УНН, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігор Лисов висловив думку, що в Україні можливо знизити ринкову вартість житла на 30% за рахунок прозорого надання земельних ділянок забудовникам і підведення необхідних інженерних мереж на майданчик забудови.

   Комментарии