Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   LZ_logo_2014.jpg

   _________________.jpg   Держава ошукала двісті молодих сімей з квартирами

   23 апреля 2012, 10:45 просмотров: 3345

   Забудовники з грошима втекли, а тепер Фонд вимагає повернення коштів.

   Держава обдурила двісті інвесторів у чотирьох містах і бере участь у житлових аферах. Із такою сенсаційною заявою виступили інвестори чотирьох будівництв Київської області, повідомляє ТСН.

   Пояснюють: Фонд молодіжного кредитування вказував для них об'єкти і давав під ці об'єкти кредити. Забудовники з грошима втекли, а тепер Фонд вимагає повернення коштів. Нинішні його очільники кивають на попередників і далі розсипають обіцянки квартири таки роздати.

   Молода пані Тетяна вже кілька років мріє з'їхати з батьківської квартири, де туляться шестеро.

   "Мешкають моя мама Зінаїда Василівна, її чоловік Валентин Сергійович. Нас три сім'ї тут", - скаржиться ошукана інвесторка Тетяна Дикарєва. Жінка знайшла 40 тисяч гривень, кредитора – Державний фонд сприяння молодіжному будівництву. Там самі запропонували об'єкт – у Бучі. Рекламний плакат і досі висить. Здати мали 2010-го.

   "По плану в мене мали вікна виходити у двір. Школа, дитячий садочок, торговельні центри, аптеки", - показує пустир, на якому мали збудувати будинок Тетяна.

   А є лише калюжа, вагончик і повалений паркан. Забудовник зник. Ще рік тому інвесторка могла піти посваритися в його офіс, але й офісу вже немає.

   Держава обдурила двісті таких інвесторів у чотирьох містах: Бучі, Броварах, Василькові та Білій Церкві. Більше того, Фонд сприяння будівництву, який давав гроші зі своїх резервів, вимагає їх повернути з відсотками. Будівництва були застраховані. Не допомогло.

   "Обов'язково було здійснене страхування. Але получить страхування – треба, щоб кримінальна справа була закінчена і було пред'явлене звинувачення", - розповів інший ошуканий інвестор Іван Трипуз.

   Це все – афери старого керівництва Фонду, проти якого вже порушили кримінальні справи, заявляє новий очільник. І показує ще один будинок, квартири в якому можуть віддати ошуканим.

   Керівник запевняє: уряд уже прислухався до інвесторів і навіть вирішив не вимагати гроші, аж поки не надасть нові помешкання. Постанова вже є.

   "Ця постанова дає можливість видати цим громадянам новий кредит на умовах тих, на яких був виданий попередній кредит, запропонувати їм об'єкти зі ступенем готовності 70 відсотків і вище", - запевняє директор іпотечного центру Фонду сприяння молодіжному будівництву Сергій Комнатний.

   Одна затримка: гроші у шахраїв ще не відібрали, а з бюджету ще не виділили. Тому входини знову відкладаються.

   Смотреть видео

    __________.jpg

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Источник http://tsn.ua/groshi/derzhava-oshukala-dvisti-molodih-simey-z-kvartirami.html

   Комментарии