Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Українці, що працюють не за місцем реєстрації, можуть опинитися поза законом

   22 мая 2012, 17:50 комментариев: 1 просмотров: 2277

   Ініціатор законопроекту № 9289, яким внесені зміни в закон "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", - депутат з фракції Партії регіонів Володимир Олійник. Згідно з документом, за схвалення якого проголосували 250 депутатів при мінімально необхідних 226, в Україні вводиться реєстраційний облік місця проживання та перебування фізичних осіб.

   Як повідомляє ЮрЛіга, до переліку осіб, місце перебування яких має бути обов'язково зареєстровано, входять: люди, що знаходяться більше місяця за межами адміністративно-територіальної одиниці, де зареєстровано їх місце проживання, люди, які мають накладені судом майнові зобов'язання, громадяни, що призиваються на строкову військову службу або беруть участь у судовому процесі.

   Як зазначено в законопроекті, реєстрація місця проживання чи місця перебування особи - це внесення відомостей про місце проживання або місце перебування із зазначенням одної адреси житла особи або адреси спеціалізованої соціальної установи, установи соціального обслуговування і соціального захисту, військової частини у визначені цим законом документи та до реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування осіб в Україні.

   Закон передбачає необхідність реєстрації новонароджених їх батьками протягом місяця з дня державної реєстрації народження.

   Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в країні, зобов'язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.

   Облік громадян України, які проживають за її межами, ведеться закордонними дипломатичними установами України в установленому Міністерством закордонних справ порядку.

   У разі зміни адреси проживання громадянин або його законний представник повинні письмово повідомити про це орган реєстрації протягом десяти днів.

   За матеріалами ЛІГАБізнесІнформ

   Комментарии

   • Гоцул Дмитрий

    Гоцул Дмитрий Евгеньевич

    23 мая 2012 в 14:16

    да и регистрация, наверняка, будет осуществляться на бесплатной основе)))))) а зарегистрировался у родственника, значит тот должен за тебя комуналку платить и налог на сдачу квартиры в аренду....... все просто супер!!! сплошные улучшения жизни, причем вчера сегодня и завтра.

    #