Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Фонд держмайна скасував нововведення, які "заморозили" ринок нерухомості

   14 июня 2012, 14:50 просмотров: 3134

   Голова Фонду держмайна Олександр Рябченко підписав накази, які скасовують обмеження для роботи оцінювачів нерухомого майна, введені з 5 червня 2012 року.

   Про це він повідомив в інтерв'ю "Дзеркалу тижня. Україна".

   "Щойно я підписав накази, і всі ті люди, які до 1 січня отримали дозвіл і проводили оцінку об'єктів нерухомості, а тепер пишуть листи про те, що у них забрали таку можливість, працюватимуть. Ми їм повернемо це право. Автоматично. Те, що вони робили у травні або у квітні, зможуть робити і тепер", - заявив глава ФДМ.

   Окрім того, Рябченко пообіцяв, що Фонд ініціює перед урядом скасування законів про введення особливого виду оцінки - "оцінки для оподаткування".

   "Ситуація така, що інституційно сфера оцінки не готова до введення цих норм, і ми вирішили ініціювати скасування законів і норм, що забезпечують спеціальну оцінку для оподаткування. Потрібно скасувати цей вид оцінки для цілей оподаткування, встановлений законами. Сьогодні не час - держава однозначно не готова", - повідомив Рябченко.

   Як повідомлялося, на ринку нерухомості наказом Мін'юсту від 5 червня були введені нові правила, які стосуються оцінки нерухомості.

   Згідно з ними, нотаріуси мали право засвідчувати договори купівлі-продажу або обміну нерухомості тільки при наявності незалежної оцінки.

   Таким чином, з 5 червня нотаріуси не мали права засвідчувати договори з рухомим і нерухомим майном, якщо оцінку не проводив сертифікований суб'єкт оціночної діяльності.

   Людей, які уповноважені здійснювати оцінку майна, на всю Україну було визначено лише 40, тоді як раніше цією діяльністю займалися 9000 сертифікованих оцінювачів.

   Різке скорочення числа оцінювачів практично паралізувало ринок нерухомості, а послуги з оцінки нерухомості у лічені дні подорожчали в 10 разів.

   В результаті оцінювачі, які залишилися без роботи, звернулися по допомогу до президента, до Верховної ради і Фонду держмайна.

   Комментарии