Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
    Отчество: Номер телефона:
    Эл. почта: Компания:
      Пароль: Должность:
      Повторите пароль: Год начала работы:
      Фото:
      С правилами размещения объектов согласен

      Забыли пароль?

      Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
      Эл. почта:

      Проблема на сайте

      Закрыть
      Ваш email:
      (необязательно)
      Расскажите нам, что случилось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpg



      Совет 2014/3/(методом опроса)

      ПРОТОКОЛ № 3

      ЗАСІДАННЯ РАДИ АФНУ

      (шляхом опитування)

      15 вересня 2014 р., м. Київ

      Порядок денний

      1. Про прийом членів АФНУ.

      2. Про виключення членів АФНУ.

      Рішення

      1. Прийняти у члени АФНУ при умові сплати вступного та членських внесків до 29 вересня 2014 року:

      · На підставі п.3.3 Статуту АФНУ затвердити рішення Київського міського відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:

      Протокол №3/03-14 від 25.03.2014 р:

      - Андрійчук Ігор Володимирович, ПП «Київський бастіон»

      - Вілкова Юлія Володимировна, ФОП «Вілкова ріелтор»

      - Вішковська Ірина Леонідівна, ФОП

      - Войтенко Максим Олександрович, СПД

      - Гавриленко Вікторія Мубарізівна, СПД

      - Гребенщикова Тетяна Павлівна, СПД

      - Дуб Антон Сергійович, АН «Vip Realty Group»

      - Жолоб Наталя Ростиславівна, СПД Богатов

      - Лобанов Олександр Вікторович, ТОВ «Інвест Систем»

      - Нагребецький Андрій Всеволодович, СПД

      - Хміль Дмитро Андрійович, СПД

      - Яремчук Ірина Олегівна, ТОВ «Інвест Систем»

      Протокол №5/05-14 від 27.05.2014 р:

      - Атлас Олександр Феліксович, ТОВ «Грекодом Девелопмент»

      - Грибанова Лариса Миколаївна, СПД Грибанова

      - Москаленко Сергій Володимирович, Агенція нерухомості TRIERA

      - Сорокіна Людмила Миколаївна, ПП

      Протокол № 6/06-14 від 29.07.2014 р.:

      - Дубецьку Світлану Павлівну, ПП «Агенція «Подкова»

      - Кударенко Віру Миколаївну, Приватний нотариус

      Протокол № 8/08-14 від 28.08.2014 р.:

      - Авраімов Антон Анатолійович, ФОП

      - Терещенко Олексій Володимирович, ФОП

      - Перегінець Іван Іванович, ОК «ЖБК «Доступне Житло України»

      - Козакевич Євген Олександрович, ФОП

      - Футуйма Вікторія Богданівна, Приватний нотаріус

      - Коваль Анна Володимирівна, "Сейфти Консалтінг Груп"

      Вінницького регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ

      Протокол №30 від 23.05.2014р:

      - Курбатов Денис Леонидович, АН «Стильестейт»

      Дніпропетровського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ

      Від 21.02.2014р:

      - Осіпов Руслан Анатолійович

      Від 28.05.2014р:

      - Журило Анну Василівну, ПП Нотарєв

      - Нотарєв Анатолій Володимирович, ПП Нотарєв

      Від 21.08.2014 р.:

      - Березу Антона Олеговича,ФОП

      Луганського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ

      - Могильний Михайло Михайлович, ПП

      Львівського обласного відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ

      Від 13.02.2014р:

      - Григор"єва О.Г., АН «Реноме»

      Від 22.03.2014р:

      - Прудіус Олег Орестович, ФОП

      Від 09.09.2014р:

      - Білань Юлія Петрівна, АН «Амбасадор»

      Херсонського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ

      Протокол № 1/14 від 03.03.2014р:

      - Мусса Ігорь Леонтійович, АН «Ізумруд»

      2. Виключення з членів АФНУ:

      · За клопотанням регіональних відділень АФНУ, на підставі п.3.12.2. Статуту АФНУ, за невиконання статутних вимог, передбачених пунктом 3.10.5. Статуту АФНУ (своєчасна сплата членських внесків) та за власним бажанням - виключити з членів АФНУ:

      • Виключити з членів АФНУ за власним бажанням:

      Протокол №3/03-14 від 25.03.2014 р:

      - Лебединець Алла Григорівна, м Київ

      - Фролова Лариса Дмитрівна, м Київ

      Протокол №5/05-14 від 27.05.2014 р:

      - Зінаттулліна Тетяна Вадимівна, м Київ

      - Лабутина Юлія Юріївна, м Київ

      Протокол № 6/06-14 від 29.07.2014 р.:

      - Карпова Світлана Сергіївна, м. Київ

      Протокол № 6/06-14 від 24.07.2014 р.:

      - Друзенко Олександр Олександрович, м. Київ

      - Ковалік Микита Леонідович, м. Київ

      - Осьонова Дар'я Олександрівна, м. Київ

      - Труд. Кол. «Реал Друзі»

      Протокол № 8/08-14 від 28.08.2014 р.:

      - Алєксєєнко Іван Євгенович, м. Київ

      Протокол № 46 від 16.06.2014 р.:

      - Филипенко Денис Петрович, м. Харкив

      - Черкасова Єлизавета Вікторівна, м. Харкив

      - Моченков Андрій Володимирович, м. Харків

      • Виключити з членів АФНУ в зв'язку зі смертю Козюру Людмилу Миколаївну, м.Днепропетровськ

      · На підставі п.3.12.2. Статуту АФНУ, за невиконання статутних вимог, передбачених пунктом 3.10.5. Статуту АФНУ (своєчасна сплата членських внесків) виключити з членів АФНУ :

      АР Крим:

      - Бабій Євген Володимирович

      - Баркалов Віталій Вікторович

      - Горак Юлія Володимирівна

      - Єхалова Ганна Василівна

      - Іванова Надія Павлівна

      - Кокорина Тетяна Сергіївна

      - Колектив «Интер время»

      - Мокренцов Дмитро Сергійович

      - Музика Олексій Анатолійович

      - Никонов Вячеслав Олексійович

      - Павленко Юрій Валерійович

      Вінницьке відділення:

      - Степовой Сергей Владимирович

      Дніпропетровське відділення:

      - Засенко Наталья Павлівна

      - Оленченко Тетяна Миколаївна

      - Разумняк Олексій Валентинович

      - Хрикін Сергій Павлович

      - Чадаєв Микола Вікторович

      Житомирське відділення:

      - Остапенко Олена Валеріївна

      Закарпатське відділення:

      - Альохін Сергій Юрійович

      - Товт Дюла Юлійович

      Запоріжске відділення:

      - Гаврюшенко Наталья Володимирівна

      - Позняк Олена Іванівна

      - Самуілова Ганна Василівна

      Івано-Франківське відділення:

      - Андрійчук Світлана Петрівна

      - Беркий Наталія Михайлівна

      - Бортей Юрій

      - Вовк Сергій Михайлович

      - Кухній Ігор Миколайович

      - Мельник Юлія Валеріївна

      - Оробець Віталій Петрович

      - Павлович Вероніка

      - Цівкач Світлана Вікторівна

      Київське миське відділення:

      Протокол №3/03-14 від 25.03.2014 р:

      - Бадай Роман Олександрович

      - Бурназова Ірина Григорівна

      - Костогриз Олександр Петрович

      - Курінська Вікторія Борисівна

      - Мироненко Андрій Васильович

      Протокол №5/05-14 від 27.05.2014 р:

      - Тимощук Євген Анатолійович

      - Черниш Наталія Валеріївна

      Протокол № 6/06-14 від 29.07.2014 р

      - Полєтаєва Вадима Федоровича

      Протокол № 6/06-14 від 29.07.2014 р.

      - Гира Дмитра Борисовича

      - Остапенко Яна Григоровича

      - Труд.Кол. ТОВ «Добрі справи конс. Україна»

      Протокол № 8/08-14 від 28.08.2014 р.:

      - Аблясова Вікторія Павлівна

      - Дзіх Юлія Павлівна

      - Зайд Олександр Давидович

      - Юрченко Ірина Миколаївна

      Київське обласне відділення:

      - Звержанська (Ровенська) Раїса Дмитрівна

      - Нестеренко Денис Васильович

      - Панченко Валентина Миколаївна

      Львівське обласне відділення:

      - Любомирова Олена Вікторівна

      - Людкевич Едуард Станіславович

      - Фіялка Андрій Миколайович

      Миколаївське міське відділення:

      - Зубенко (Зеленко) Валентина Володимирівна

      - Колектив «УТБ-Нерухомість Н»

      - Тригуб Володимир Іванович

      - Шишкина Тетяна Ігорівна

      Одеське міське відділення:

      - Журина Ольга Миколаївна

      - Козловська Жанна Архипівна

      - Крісова Тетяна

      - Кузьменко Георгій Віталійович

      - Панченко Олександр Юрійович

      - Протченко Андрій

      - Сазонов Андрій

      - Сокур Аксенія Миколаївна

      - Чернецька Наталья Вікторівна

      Полтавське міське відділення:

      - Белий Микола Вікторович

      - Кащенко Ірина Сергіївна

      - Куропятник Олена Павлівна

      - Усс Тетяна Володимирівна

      Ровенське міське відділення:

      - Кириченко Лариса Калениковна

      - Финюк Руслана Михайлівна

      Севастопольське міське відділення:

      - Липаев Михайло Андрійович

      Сумське міське відділення:

      - Катасов Олександр Миколайович

      Тернопільське міське відділення:

      - Воляк Віталій Михайлович

      - Михайлюк Оксана Вікторівна

      Харківське міське відділення:

      - Белименко Оксана Олександрівна

      - Бочарова Наталья Миколаївна

      - Бурма Ольга Сергіївна

      - Бурма Юрій Анатолійович

      - Журавлева Вікторія Вікторівна

      - Кобрин Володимир Іванович

      - Корнієнко Іван Григорович

      - Логачова Белла Вікторівна

      - Салимонова Інна Ісааківна

      - Титов Тарас Володимирович

      - Фурса Тетяна Володимиривна

      - Хохлов Георгій Олегович

      <!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 </xml><![endif]-->

      <!--[if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-bidi-font-family:"Times New Roman";} </style> Херсонське регіональне відділення:

           Протокол №1/14 від 03.03.2014 р:

      -         Боянжу Юрія Марковича

      Черкаське міське відділення:

      - Воловий Костянтин Іванович

      - Огоаджанян Артур Борисович

      - Шаповаловська Олена Іванівна

      Чернігівське міське відділення:

      - Байда Тетяна Володимирівна

      - Нитченко Сергій Володимирович

      - Дебошина (Рогова) Ірина Іванівна

      Голосували:

      № п\п

      П.І.Б.

      Регіон

      Питання

      Підпис

      1

      2

      1.

      Авдєєв Віталій Мінашович

      Чернівецький

      за

      за


      2.

      Архипова Ольга В'ячеславівна

      Одеський

      за

      за


      3.

      Базелінський Юрій Федорович

      Київський

      за

      за


      4.

      Балака Ігор Миколайович

      Харківський

      за

      за


      5.

      Борисов Андрій Олексійович

      Львівський




      6.

      Герасименко Руслан Петрович

      Київська обл.

      за

      за


      7.

      Горобець Наталья Григорівна

      Сумський

      за

      за


      8.

      Доленко Володимир Володимирович

      Кіровоградський




      9.

      Злидень Сергій Анатолійович

      Президент

      за

      за


      10.

      Калінушка Галина Василівна

      Черкаський

      за

      за


      11.

      Колодницька Олена Остапівна

      Волинський

      за

      за


      12.

      Корчев Дмитро Юрійович

      Київський

      за

      за


      13.

      Кузмич Олександр Євгенійович

      Чернігівський

      за

      за


      14.

      Лебедик Ігор Валерійович

      Полтавський




      15.

      Лобачев Михайло Анатолійович

      Дніпропетровський

      за

      за


      16.

      Ляшук Олександр Євгенійович

      Рівненський

      за

      за


      17.

      Майзель Сергій Петрович

      Івано-Франківський




      18.

      Міщанчук Євген Орестович

      Львівський

      за

      за


      19.

      Моспанко Сергій Анатолійович

      Тернопіль




      20.

      Олексієнко Юрій Володимирович

      Дніпропетровський

      за

      за


      21.

      Перегинець Роман Михайлович

      Закарпатський




      22.

      Пилипчук Артур Кирилович

      Київський

      за

      за


      23.

      Попов Олексій Володимирович

      Харківський

      за

      за


      24.

      Пушкар Максим Олександрович

      Луганський

      за

      за


      25.

      Романюк Олег Ярославович

      Херсонський

      за

      за


      26.

      Сичов Олескандр Семенович

      Запорізький

      за

      за


      27.

      Тараторін Юрій Михайлович

      Київський

      за

      за


      28.

      Фомицький Олександр Іннокентійович

      Миколаївський

      за

      за


      29.

      Хоптинський Микола Леонідович

      Хмельницький

      за

      за


      30.

      Якімова Світлана В'ячеславівна

      Харківський

      за

      за


      31.

      Яцуба Володимир Миколайович

      Вінницький

      за

      за


      За

      25

      25


      Проти

      -

      -


      Утрималось

      -

      -


      Президент АФНУ С.А. Злидень