Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
    Отчество: Номер телефона:
    Эл. почта: Компания:
      Пароль: Должность:
      Повторите пароль: Год начала работы:
      Фото:
      С правилами размещения объектов согласен

      Забыли пароль?

      Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
      Эл. почта:

      Проблема на сайте

      Закрыть
      Ваш email:
      (необязательно)
      Расскажите нам, что случилось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpg



      Совет 2005/9/(методом опроса)

      05 липня 2005 р. ПРОТОКОЛ № 9 ЗАСІДАННЯ РАДИ АФНУ
      (шляхом опитування) м. Київ

      Голова О.О. Бондаренко
      Секретар О.В. Пахом
      Всього членів Ради - 30 чоловік
      У голосуванні прийняли участь - 25 чоловік

      Порядок денний

      1. Затвердження кандидатур:

      - Віце-президента АФНУ з міжнародних зв’язків;

      - Віце-президента АФНУ з питань регіональної політики.


      Рішення

      1. Затвердити висунутих Президентом АФНУ Бондаренком Олександром Олександровичем:

      - Оганесяна Артура Павловича     Віце-президентом АФНУ з міжнародних зв’язків;

      - Венгриновича Юрія Олександровича     Віце-президентом АФНУ з питань регіональної політики.


      ГОЛОСУВАЛИ (за кожного):

      За - 18,       проти - 5,       утрималися - 2


      № п/п П.І.Б. Посада/регіон А.П. Оганесян Ю.О. Венгринович
      1 Бондаренко Олександр Олександрович Президент АФНУ За За
      2 Орлов Владислав Дмитрович Вик. віце-президент За За
      3 Апресов Григорій Грантович м.Севастополь За За
      4 Базелинський Юрій Федорович м.Київ Утрим. Утрим.
      5 Венгринович Юрій Олександрович м.Тернопіль За За
      6 Грабіна Дмитро Петрович м.Одеса Проти Проти
      7 Гранкіна Музаліна Михайлівна м.Луганськ За За
      8 Доленко Володимир Володимирович м.Кіровоград Не брав участі
      9 Зеленська Діна Михайлівна м.Донецьк За За
      10 Злидень Сергій Анатольович м.Київ Не брав участі
      11 Катасов Олександр Миколайович м.Суми За За
      12 Корчмар Олександр Федорович м.Івано-Франківськ За За
      13 Кот Володимир Федорович м.Чернігів Проти Проти
      14 Куценко Раїса Дмитрівна м.Фастів За За
      15 Лабунський Сергій Михайлович м.Вінниця Утрим. Утрим.
      16 Лебедик Ігор Валерійович м.Полтава Проти Проти
      17 Мазурін Віктор Федорович м.Ялта Не брав участі
      18 Массальська Наталія Яківна м.Севастополь За За
      19 Моторний Михайло Анатолійович м.Черкаси За За
      20 Немирівський В’ячеслав Володимирович м.Житомир За За
      21 Перлов Віталій Григорович м.Херсон За За
      22 Подолін Сергій Вікторович м.Рівно За За
      23 Попов Олексій Володимирович м.Харків Не брав участі
      24 Метрик Юрій Абрамович м.Запоріжжя Не брав участі
      25 Рубанов Олександр Миколайович м.Київ За За
      26 Собко Олександр Миколайович м.Дніпропетровськ За За
      27 Сорочик Юрій Юрійович м.Львів За За
      28 Тюрін Сергій Євгенович м.Донецьк Проти Проти
      29 Фомицький Олександр Інокентійович м.Миколаїв За Проти
      30 Якимчук Сергій Валентинович м.Луцьк Проти За

      Голова           Олександр Бондаренко
      Секретар                     Олена Пахом