Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
    Отчество: Номер телефона:
    Эл. почта: Компания:
      Пароль: Должность:
      Повторите пароль: Год начала работы:
      Фото:
      С правилами размещения объектов согласен

      Забыли пароль?

      Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
      Эл. почта:

      Проблема на сайте

      Закрыть
      Ваш email:
      (необязательно)
      Расскажите нам, что случилось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpg



      Совет 2005/12/(методом опроса)

      25 жовтня 2005 р. ПРОТОКОЛ № 12 ЗАСІДАННЯ РАДИ АФНУ
      (шляхом опитування) м. Київ

      Порядок денний

      1. Про прийом в члени АФНУ.

      2. Про виключення з членів АФНУ.


      Рішення

      1. Прийом у члени АФНУ:


      • Затвердити рішення Ради Луганського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Галканова Романа Володимировича - Приватний Підприємець, м. Первомайськ, Луганської обл.

      • Затвердити рішення Ради Харківського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Завялко Сергія Євгеновича - ТОВ “Харківське інвестиційне агентство нерухомості”, м. Харків;

        - Кобзана Сергія Марковича - ТОВ “Харківське інвестиційне агентство нерухомості”, м. Харків.

      • Затвердити рішення Ради Сумського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Шульги Олени Борисівни -
        ПП “Сумська нерухомість”, м. Суми;

        - Верещаги Галини Василівни -
        Приватний підприємець, м. Суми.

      • Затвердити рішення Ради регіонального відділення АФНУ в м. Севастополі про прийом у члени АФНУ:
      • - Самсонової Світлани Вікторівни -
        АН “Золоте кільце”, м. Севастополь;

        - Суханової Ольги Миколаївни -
        АН “Гербера”, м. Севастополь.

      • Затвердити рішення Ради Київського міського відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Боба Григорія Івановича -
        ВАТ “АК “Київреконструкція”, м. Київ;

        - Малько Анни Володимирівни - “Aurum Terra”, м. Київ;

        - Мішустіна Костянтина Геннадійовича -
        “БізнесМост”, м. Київ;

        - Федосєєва Григорія Васильовича -
        ТОВ “Світлоград”, м. Київ;

        - Кобилінської Наталії Михайлівни -
        ПП “Гарантія-ТС”, м. Київ.

      • Задовольнити клопотання Київського міського відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Трудового колективу ЗАТ Девелоперська компанія “МС-Інвест”, м. Київ.

      2. Виключити з членів АФНУ:

      за невиконання Статуту АФНУ:

      - Удалих Олега Володимировича - АН “Капітал-К”, м. Київ;

      за власним бажанням:

      - Ситника Володимира Антоновича - ТОВ “Центр маркетингових технологій та нерухомості”, м. Дніпропетровськ


      ГОЛОСУВАЛИ:
      1. Бондаренко Олександр Олександрович,
        Президент АФНУ
      2. Оганесян Артур Павлович,
        Перший Віце-президент АФНУ
      3. Орлов Владислав Дмитрови,
        Виконавчий Віце-президент АФНУ
      4. Апресов Григорій Грантович, м. Севастополь
      5. Базелинський Юрій Федорович, м. Київ
      6. Венгринович Юрій Олександрович, Тернопільський
      7. Грабіна Дмитро Петрович, Одеський
      8. Гранкіна Музаліна Михайлівна, Луганський
      9. Доленко Володимир Володимирович, Кіровоградський
      10. Зеленська Діна Михайлівна, Донецький
      11. Злидень Сергій Анатольович, м. Київ
      12. Катасов Олександр Миколайович, Сумський
      13. Корчмар Олександр Федорович, Івано-Франківський
      14. Кот Володимир Федорович, Чернігівський
      15. Куценко Раїса Дмитрівна, Київський
      16. Лабунський Сергій Михайлович, Вінницький
      17. Лебедик Ігор Валерійович, Полтавський
      18. Мазурін Віктор Федорович, АР Крим
      19. Массальська Наталія Яківна, м. Севастополь
      20. Моторний Михайло Анатолійович, Черкаський
      21. Немирівський В'ячеслав Володимирович,
        Житомирський
      22. Перлов Віталій Григорович, Херсон
      23. Подолін Сергій Вікторович, Рівне
      24. Попов Олексій Володимирович, Харківський
      25. Метрик Юрій Абрамович, Запорізький
      26. Рубанов Олександр Миколайович, м. Київ
      27. Собко Олександр Миколайович, Дніпропетровський
      28. Сорочик Юрій Юрійович, Львівський
      29. Тюрін Сергій Євгенович, Донецький
      30. Фомицький Олександр Інокентійович, Миколаївський
      31. Якимчук Сергій Валентинович, Волинський