Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
    Отчество: Номер телефона:
    Эл. почта: Компания:
      Пароль: Должность:
      Повторите пароль: Год начала работы:
      Фото:
      С правилами размещения объектов согласен

      Забыли пароль?

      Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
      Эл. почта:

      Проблема на сайте

      Закрыть
      Ваш email:
      (необязательно)
      Расскажите нам, что случилось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpg



      Совет 2005/13/(методом опроса)

      19 листопада 2005 р. ПРОТОКОЛ № 13 ЗАСІДАННЯ РАДИ АФНУ
      (шляхом опитування) м. Київ

      Порядок денний

      1. Про участь АФНУ в Установчих зборах Будівельної Палати України та входженні її в склад співзасновників.


      Рішення

      1. Вважати за доцільне Асоціації фахівців з нерухомості України взяти участь в Установчих зборах Будівельної Палати України та увійти в склад засновників. Представляти Асоціацію та підписати відповідні документи доручається Президенту АФНУ Олександру Олександровичу Бондаренко.


      ГОЛОСУВАЛИ:

      № п/п П.І.Б. Посада/регіон
      1 Бондаренко Олександр Олександрович Президент АФНУ
      2 Оганесян Артур Павлович Перший Віце-президент АФНУ ЗА
      3 Апресов Григорій Грантович м. Севастополь ЗА
      4 Базелинський Юрій Федорович м. Київ ЗА
      5 Венгринович Юрій Олександрович м. Тернопіль ЗА
      6 Грабіна Дмитро Петрович м. Одеса ЗА
      7 Гранкіна Музаліна Михайлівна м. Луганськ На лікарнян.
      8 Доленко Володимир Володимирович м. Кіровоград ЗА
      9 Зеленська Діна Михайлівна м. Донецьк ЗА
      10 Злидень Сергій Анатольович м. Київ ЗА
      11 Катасов Олександр Миколайович м. Суми ЗА
      12 Корчмар Олександр Федорович м. Івано-Франківськ
      13 Кот Володимир Федорович м. Чернігів ЗА
      14 Куценко Раїса Дмитрівна м. Фастів ЗА
      15 Лабунський Сергій Михайлович м. Вінниця ЗА
      16 Лебедик Ігор Валерійович м. Полтава
      17 Мазурін Віктор Федорович м. Ялта ЗА
      18 Массальська Наталія Яківна м. Севастополь ЗА
      19 Моторний Михайло Анатолійович м. Черкаси ЗА
      20 Немирівський В’ячеслав Володимирович м. Житомир ЗА
      21 Перлов Віталій Григорович м. Херсон ЗА
      22 Подолін Сергій Вікторович м. Рівно ЗА
      23 Попов Олексій Володимирович м. Харків
      24 Метрик Юрій Абрамович м. Запоріжжя
      25 Рубанов Олександр Миколайович м. Київ ЗА
      26 Собко Олександр Миколайович м. Дніпропетровськ ЗА
      27 Сорочик Юрій Юрійович м. Львів ЗА
      28 Тюрін Сергій Євгенович м. Донецьк ЗА
      29 Фомицький Олександр Інокентійович м. Миколаїв
      30 Якимчук Сергій Валентинович м. Луцьк ЗА