Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
    Отчество: Номер телефона:
    Эл. почта: Компания:
      Пароль: Должность:
      Повторите пароль: Год начала работы:
      Фото:
      С правилами размещения объектов согласен

      Забыли пароль?

      Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
      Эл. почта:

      Проблема на сайте

      Закрыть
      Ваш email:
      (необязательно)
      Расскажите нам, что случилось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpg



      Совет 2004/3/(методом опроса)

      19 лютого 2004 р. ПРОТОКОЛ № 3 ЗАСІДАННЯ РАДИ АФНУ
      (шляхом опитування) м. Київ

      Порядок денний

      1. Прийом у члени АФНУ:


      Проект Рішення

      1. Прийняти в члени АФНУ:


      • Задовольнити клопотання Дніпропетровського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Агафонову Галину Володимирівну - АН “ІРИС”;

        - Козюру Людмилу Миколаївну - Міське комунальне підприємство “Бюро по обміну житлових приміщень”.

      • Задовольнити клопотання Київського міського відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Андрєєва В’ячеслава Миколайовича - ТОВ "Смартех Системс";

        - Осадчий Анатолій Петрович - АТ “Полісся”;

        - Дьяченко Віталій Миколайович - АН “Імперія”.

      • Задовольнити клопотання Донецького регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Горошко Ірину Миколаївну - ПП "Донецький центр НіК”;

        - Лаврученка Михайла Жоржовича - АН “ЖилФонд”;

      • Стешенко Юрія Івановича - ТОВ ПКФ “Ізумруд”, м.Херсон. Має дві рекомендації від членів АФНУ з Херсонського регіону;
      • Трача Ігоря Станіславовича - “Юридична фірма “ТІС”, м.Луганськ.

      ГОЛОСУВАЛИ:
      1. Бондаренко О.О., Президент АФНУ
      2. Архієрейська О.К., Івано-Франківськ
      3. Базелинський Ю.Ф., Київ
      4. Венгринович Ю.О., Тернопіль
      5. Доленко В.В., Кіровоград
      6. Єфремов І.Б., Одеса
      7. Жоголєв М.Д., Київ
      8. Зеленська Д.М., Донецьк
      9. Злидень С.А., Київ
      10. Каплій О.В., Київ
      11. Катасов О.М., Суми
      12. Кот В.Ф., Чернігів
      13. Лабунський С.М., Вінниця
      14. Лебедик І.В., Полтава
      15. Людкевич Г.С., Київ
      16. Мазурін В.Ф., Ялта
      17. Марінуца Р.Є., Одеса
      18. Массальська Н.Я., Севастополь
      19. Метрик Ю. А., Запорожжя
      20. Міхайліді П.М., Кривий Ріг
      21. Моченков А.В., Харків
      22. Оганесян А.П., Черкаси
      23. Охтень О.І., Київ
      24. Перлов В.Г., Херсон
      25. Подолін С.В., Рівне
      26. Сорочик Ю.Ю., Львів
      27. Тюрін С.Є., Донецьк
      28. Фомицький О.І., Миколаїв
      29. Якимчук С.В., Луцьк