Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
    Отчество: Номер телефона:
    Эл. почта: Компания:
      Пароль: Должность:
      Повторите пароль: Год начала работы:
      Фото:
      С правилами размещения объектов согласен

      Забыли пароль?

      Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
      Эл. почта:

      Проблема на сайте

      Закрыть
      Ваш email:
      (необязательно)
      Расскажите нам, что случилось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpg



      Совет 2004/4/Киев


      19 травня 2004 р. ПРОТОКОЛ № 5 ЗАСІДАННЯ РАДИ АФНУ
      (шляхом опитування) м. Київ

      Порядок денний

      1. Прийом у члени АФНУ.


      Проект Рішення

      1. Прийняти в члени АФНУ:


      • Задовольнити клопотання Тернопільського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Венгриновича Анатолія Олександровича - ТОВ “ЯВОРИНА”;

      • Задовольнити клопотання Київського міського відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Спасову Наталію Володимирівну - ТОВ "Нью Фолд";

        - Жирнова Андрія ігоревіча - АН “АББАТ”;

        - Краковського Юрія Михайловича - АН “Олімп”;

        - Сівку Ларису Олександрівну - ЮК “Ліга-Лекс.

      • Задовольнити клопотання Донецького регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
      • - Тахтарова Сергія Михайловича - АН "Жилком".

      • Задовольнити клопотання Кримського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ після сплати вступного та членських внесків:
      • - Мамедова Ханлари Ягуб - ТОВ “Лоріс”;

        - Литвинчука Ростислава Віталійовича - приватний підприємець.

      • Задовольнити клопотання Чернігівського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ після сплати вступного та членських внесків:
      • - Вербу Марію Іванівну - м. Ніжин;

        - Борис Наталію Іванівну - м. Ніжин.


      ГОЛОСУВАЛИ:
      1. Бондаренко Олександр Олександрович,
        Президент АФНУ
      2. Апресов Григорій Грантович, м. Севастополь
      3. Базелинський Юрій Федорович, м. Київ
      4. Венгринович Юрій Олександрович, Тернопільський
      5. Грабіна Дмитро Петрович, Одеський
      6. Гранкіна Музаліна Михайлівна, Луганський
      7. Доленко Володимир Володимирович, Кіровоградський
      8. Зеленська Діна Михайлівна, Донецький
      9. Злидень Сергій Анатольович, м. Київ
      10. Калениченко Юрій Олександрович, м. Київ
      11. Катасов Олександр Миколайович, Сумський
      12. Корчмар Олександр Федорович, Івано-Франківський
      13. Кот Володимир Федорович, Чернігівський
      14. Куценко Раїса Дмитрівна, Київський
      15. Лабунський Сергій Михайлович, Вінницький
      16. Лебедик Ігор Валерійович, Полтавський
      17. Мазурін Віктор Федорович, АР Крим
      18. Массальська Наталія Яківна, м. Севастополь
      19. Моторний Михайло Анатолійович, Черкаський
      20. Немирівський В'ячеслав Володимирович,
        Житомирський
      21. Перлов Віталій Григорович, Херсон
      22. Подолін Сергій Вікторович, Рівне
      23. Попов Олексій Володимирович, Харківський
      24. Розумович Андрій Іванович, Запорізький
      25. Рубанов Олександр Миколайович, м. Київ
      26. Собко Олександр Миколайович, Дніпропетровський
      27. Сорочик Юрій Юрійович, Львівський
      28. Тюрін Сергій Євгенович, Донецький
      29. Фомицький Олександр Інокентійович, Миколаївський
      30. Якимчук Сергій Валентинович, Волинський