|
Совет 2004/11/(методом опроса)
13 грудня 2004 р. ПРОТОКОЛ № 11 ЗАСІДАННЯ РАДИ АФНУ
(шляхом опитування) м. Київ
Порядок денний
1. Прийом у члени АФНУ.
Проект Рішення
1. Прийняти в члени АФНУ:
- Задовольнити клопотання Київського міського відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ після сплати вступного та членських внесків:
- Жоголеву Катерину Юріївну - ТОВ “ЕДВА”;
- Демченко Ольгу Михайлівну - ТОВ “Імперія”;
- Козаєва Вікентія Сократовича - ПП “Елітний квартал”;
- Лагодзінську Любов Семенівну - СПД "Лагодзінська Л.С.”;
- Тараторіна Юрія Михайловича - ДАК "Національна мережа аукціонних центрів";
- Нестеренко Дмитра Володимировича - АН “С.І.Т.”;
- Щєрбакову-Шкоропад Олену Сергіївну - АН “С.І.Т.”;
- Хайретдінова Валерія Руслановича - ПП “Конекс-VS”.
- Задовольнити клопотання Львівського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ після сплати вступного та членських внесків:
- Міщанчук Олену Миколаївну - АН “Рієлт-Сервіс”, м.Львів;
- Міщанчука Євгена Орестовича - АН “Рієлт-Сервіс”, м.Львів;
- Мельникову Наталію Степанівну - АН Наталії Мельникової, м.Львів;
- Галич Наталію Владиславівну - АН “Рієлт-Сервіс”, м.Львів;
- Жмуріна Андрія В’ячеславовича - АН “Рієлт-Сервіс”, м.Львів;
- Тимця Юрія Ярославовича - Приватний підприємець, м.Львів;
- Фісенко Оксану Ремзіївну - ТОВ “Центр нерухомості Кременчука”, м.Кременчук, Полтавська обл., після сплати вступного та членських внесків. Має дві рекомендації.
ГОЛОСУВАЛИ:
- Бондаренко Олександр Олександрович,
Президент АФНУ
- Оганесян Артур Павлович, Перший віце-президент
- Апресов Григорій Грантович, м. Севастополь
- Базелинський Юрій Федорович, м. Київ
- Венгринович Юрій Олександрович, Тернопільський
- Грабіна Дмитро Петрович, Одеський
- Гранкіна Музаліна Михайлівна, Луганський
- Доленко Володимир Володимирович, Кіровоградський
- Зеленська Діна Михайлівна, Донецький
- Злидень Сергій Анатольович, м. Київ
- Калениченко Юрій Олександрович, м. Київ
- Катасов Олександр Миколайович, Сумський
- Корчмар Олександр Федорович, Івано-Франківський
- Кот Володимир Федорович, Чернігівський
- Куценко Раїса Дмитрівна, Київський
- Лабунський Сергій Михайлович, Вінницький
- Лебедик Ігор Валерійович, Полтавський
- Мазурін Віктор Федорович, АР Крим
- Массальська Наталія Яківна, м. Севастополь
- Моторний Михайло Анатолійович, Черкаський
- Немирівський В'ячеслав Володимирович,
Житомирський
- Перлов Віталій Григорович, Херсон
- Подолін Сергій Вікторович, Рівне
- Попов Олексій Володимирович, Харківський
- Метрик Юрій Абрамович, Запорізький
- Рубанов Олександр Миколайович, м. Київ
- Собко Олександр Миколайович, Дніпропетровський
- Сорочик Юрій Юрійович, Львівський
- Тюрін Сергій Євгенович, Донецький
- Фомицький Олександр Інокентійович, Миколаївський
- Якимчук Сергій Валентинович, Волинський
|
|