|
Совет 2004/6/(методом опроса)
17 червня 2004 р. ПРОТОКОЛ № 6 ЗАСІДАННЯ РАДИ АФНУ
(шляхом опитування) м. Київ
Порядок денний
1. Прийом у члени АФНУ.
2. Затвердження Положення Львівського регіонального відділення АФНУ.
Проект Рішення
1. Прийняти в члени АФНУ:
- Задовольнити клопотання Київського міського відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
- Калениченко Марину Едуардівну - ТОВ "Респект";
- Барбарич Вікторію Вікторівну - ТОВ "Респект";
- Єгіазаряна Бориса Анастасовича - ПП “АЯКС”;
- Олексенко Руслана Анатолійовича - “Демерс Олексенко і Партнери”;
- Франсуа Демерса - “Демерс Олексенко і Партнери”;
- Ветрову Ларису Юліївну - ТОВ “Контакт-К”.
- Задовольнити клопотання Житомирського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
- Ружицьку Тетяну Володимирівну - ПП “Ріел-Сервіс”.
- Задовольнити клопотання Дніпропетровського регіонального відділення АФНУ про прийом у члени АФНУ:
- Козачека Андрія Георгійовича - АН "Магістр”.
- Прохорову Ольгу Олексіївну - приватний підприємець, м. Луганськ. Має дві рекомендації, вступний та членські внески сплачені.
- Нестеренко Олега Володимировича - приватний підприємець, м. Луганськ. Має дві рекомендації, вступний та членські внески сплачені.
2. Затвердити Положення Львівського регіонального відділення АФНУ (додається).
ГОЛОСУВАЛИ:
- Бондаренко Олександр Олександрович,
Президент АФНУ
- Апресов Григорій Грантович, м. Севастополь
- Базелинський Юрій Федорович, м. Київ
- Венгринович Юрій Олександрович, Тернопільський
- Грабіна Дмитро Петрович, Одеський
- Гранкіна Музаліна Михайлівна, Луганський
- Доленко Володимир Володимирович, Кіровоградський
- Зеленська Діна Михайлівна, Донецький
- Злидень Сергій Анатольович, м. Київ
- Калениченко Юрій Олександрович, м. Київ
- Катасов Олександр Миколайович, Сумський
- Корчмар Олександр Федорович, Івано-Франківський
- Кот Володимир Федорович, Чернігівський
- Куценко Раїса Дмитрівна, Київський
- Лабунський Сергій Михайлович, Вінницький
- Лебедик Ігор Валерійович, Полтавський
- Мазурін Віктор Федорович, АР Крим
- Массальська Наталія Яківна, м. Севастополь
- Моторний Михайло Анатолійович, Черкаський
- Немирівський В'ячеслав Володимирович,
Житомирський
- Перлов Віталій Григорович, Херсон
- Подолін Сергій Вікторович, Рівне
- Попов Олексій Володимирович, Харківський
- Метрик Юрій Абрамович, Запорізький
- Рубанов Олександр Миколайович, м. Київ
- Собко Олександр Миколайович, Дніпропетровський
- Сорочик Юрій Юрійович, Львівський
- Тюрін Сергій Євгенович, Донецький
- Фомицький Олександр Інокентійович, Миколаївський
- Якимчук Сергій Валентинович, Волинський
|
|