Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Юридические консультации наследство

   • Александр

    Александр

    20 марта 2013 в 18:37

    начал оформлять наследство от бабушки и оказалось,что она брала кредит,и теперь нотариус не оформляет наследство пока не проплатим претензии от банка.как нам быть?

    #
   • Пита Юрий

    Пита Юрий Анатольевич

    3 апреля 2013 в 12:56

    Ст. 1218 ЦК України визначає, що до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
    Відповідно до ч. 1 ст. 608 ЦК України зобов'язання припиняється смертю боржника, якщо воно є нерозривно пов'язаним з його особою і у зв'язку з цим не може бути виконане іншою особою.
    Згідно з ч. 1 ст. 1282 ЦК України спадкоємці зобов'язані задовольнити вимоги кредитора повністю, але в межах вартості майна, одержаного у спадщину.
    Отже, згідно з законодавством України за загальним правилом до вас переходять і права, і обов’язки спадкодавця.
    Враховуючи, що кредитний договір нерозривно не пов'язаний з особою спадкодавця, то вам, як спадкоємцю, належить сплатити усі його зобов’язання (у разі прийняття спадщини).
    Перш за все потрібно звернутися до кредитора за отриманням інформації щодо наданого спадкодавцеві кредиту, з’ясувати всі умови договору та дізнатися, який борг вам належить сплатити.
    Якщо сума боргу виявиться вищою, ніж вартість успадкованого майна, з економічної точки зору краще відмовитися від прийняття спадщини.
    Якщо варість активів виявиться вищою, то звернувшись до банку, яким було надано кредит, ви зможете домовитися про зміну боржника та задовільнити наявні претензії. Після цього знову звернутися до нотаріуса та отримати належний вам спадок.
    І на останок, необхідно розуміти, на підставі чого нотаріус відмовляє у відкритті спадщини, на які норми законів посилається

    #

   Подписаться на ответы

   E-mail:
   Число, изображенное на картинке: