Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
    Отчество: Номер телефона:
    Эл. почта: Компания:
      Пароль: Должность:
      Повторите пароль: Год начала работы:
      Фото:
      С правилами размещения объектов согласен

      Забыли пароль?

      Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
      Эл. почта:

      Проблема на сайте

      Закрыть
      Ваш email:
      (необязательно)
      Расскажите нам, что случилось

      LZ_logo_2014.jpg

      _________________.jpg



      Юридические консультации Скрытый дефект

      • Наталия

        Наталия

        16 декабря 2014 в 18:29

        Добрый день.Недавно купила квартиру. При покупке не было никаких проблем, единственное ,что было подозрительно, продавщице надо было срочно заключить сделку, т.к. ей якобы быстро надо уехать. Квартиру приняли, все хорошо, начали делать ремонт, сняли старые обои и обнаружили потеки, потеки свежие, мокрая стена. Риэлтор продавца сказала, что заливали один раз после задатка, т.е уже скрыли дефект. Оказалось, что на 4 этаже сосед (у нас квартира на 1) заливает, и заливает уже неоднократно, это видно по стенам и подтвердили соседи. При передаче квартиры потеков не было видно, т.к квартира в очень убитом состоянии. Возможно ли отсудить какую-то финансовую компенсацию?

        #
      • Пита Юрий

        Пита Юрий Анатольевич

        18 декабря 2014 в 17:35

        Можливо.
        Відповідно до положень ст. 678 ЦК України покупець, якому переданий товар неналежної якості, має право, незалежно від можливості використання товару за призначенням, вимагати від продавця за своїм вибором:
        1) пропорційного зменшення ціни;
        2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
        3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
        У разі істотного порушення вимог щодо якості товару (виявлення недоліків, які не можна усунути, недоліків, усунення яких пов'язане з непропорційними витратами або затратами часу, недоліків, які виявилися неодноразово чи з'явилися знову після їх усунення) покупець має право за своїм вибором:
        1) відмовитися від договору і вимагати повернення сплаченої за товар грошової суми;
        2) вимагати заміни товару.
        Відповідно до правил частини 1 ст. 679 ЦК України продавець відповідає за недоліки товару, якщо покупець доведе, що вони виникли до передання товару покупцеві або з причин, які існували до цього моменту.
        Аналіз наведених норм вказує на те, що новий власник повинен буде довести у суді, що придбана ним у покупця квартира була товаром неналежної якості або мала істотні порушення вимог щодо якості товару, та вказані недоліки товару виникли до його передання покупцеві.
        Тобто (1) треба заактувати неналежний стан квартири у розумні строки після її придбання та або провести до закінчення ремонту будівельну експертизу для доведення розміру позовних вимог (або під час суду – судово-будівельну експертизу) або іншим чином довести вартість робіт з усунення недоліків (напр., акт виконаних робіт з виконавцем) та (2) довести, що недоліки виникли до передання квартири новому власнику.

        #

      Подписаться на ответы

      E-mail:
      Число, изображенное на картинке: