А де саме потрібно змінити? На мапі, що на головній сторінці сайту, написано Кропивницький. А ваш міський сайт зовсім не активований (міському осередку він не потрібен, я так розумію). де ще потрібно виправити?
на моїй сторінці - обрати місто Кропивницький не можливо. є варіант кіровоград. я вже звертався з цим моментом
особливо неприємний момент, коли клієнти запитують: ви вказуєте в оголошенні м.Кіровоград, а де це? особливо по комерції! Для прикладу у нас в місті відкрита крупна майнінгова ферма японцями. в яку вкладено мільярд. Я дізнався про це лише зараз. Бо мій один із обєктів, який сподобався японцеві зараз - ним не був знайдений, так як на нашій сторінці АФНУ - він в кіровограді!
Усі геоданні (в тому числі назви міст та вулиць) ми не формуємо самі, нам їх автоматично надає стороння программа. Я спитаю у фахівців чи можемо ми впливати на цей момент.
Добрый День !!! А как можно увидеть локацию наших объектов в объявлениях на сайте АСНУ ??? Я не нашел, Кто знает прошу сообщить... А если этой функции нет, то желательно ее ввести , что бы не искать по разным ресурсам, которые иногда или не показывают вообще или выводят не туда. Спасибо.
Вы имеете в виду геолокацию, т.е. сделать кликабельным адрес объекта, чтоб перебрасывал на карту? Такой функции действительно нет. Пока можно просто копировать адрес объекта и вставлять его в строку поиска Гугл мэпс.
Эдуард, спасибо за ответ. Лучше все же иметь геолокацию на нашем сайте. Например я так и не нашел ул. Ранковую в картах ГУГЛ на Осокорках, в объявлении Дмитрия Нишкуна : http://www.asnu.net/objects/64486/ , а если бы он сам проставил локацию на сайте было бы проще, без звонков и уточнений... ЛОКАЦИЯ ВЕДЬ ЭТО ОЧЕНЬ ВАЖНЫЙ ПАРАМЕТР ВЫБОРА !!!
Согласен с вами. В следующей версии сайта эта задача в ТЗ прописана. Здесь мы уже пожалуй не будем деньги на доработку тратить. Так что потерпите чуть-чуть :-)
Эдуард и еще просьба внести в локацию с. Петропавловское Бориспольский р-н - на сайте АСНУ его не подтягивает в локации. Подтягивает только Петровское (тоже Бориспольский р-н) а его уже переименовали.... Надо, что бы в перечне было Петропавловское : https://www.google.com.ua/maps/place/Петропавловское,+Киевская+область/@50.3224657,30.8086726,14z/data=!4m5!3m4!1s0x40d4e9923330577b:0xff12d08c1a7abf7e!8m2!3d50.3237149!4d30.8268771?hl=ru СПАСИБО !
Доброго дня! Є проблема з розміщенням фото. Чомусь вони по деяких об"єктах публікуються в перевернутому вигляді. Як я можу це змінити? На іншіі сайти ті ж фото публікуються нормально. Буду вдячна за відповідь!
Головко Олександр Михайлович
6 червня 2019 в 15:30
Доброго дня. по нашому місту: Кропивницький офіційна назва. Тому потрібно давно змінити стару назву.