Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Люди зараз хочуть вкладати хоч у щось, тому інвестують у житло - міністр ЖКГ

   29 декабря 2011, 22:10 просмотров: 4133

   Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ співпрацює з Національним банком України (НБУ) і урядом у сфері створення нових схем іпотечного кредитування.

   Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк.

   "Нацбанку ми запропонували схему, за якою вони зможуть виділяти кошти під 3% річних, і тоді з усіма платежами іпотека людині обійдеться максимум в 10%. Така схема вже запропонована і розглядається. Але розкривати деталі поки рано", - сказав він.

   Очікування чергової хвилі кризи стимулює інвесторів вкласти "хоч у щось", тому за відсутністю альтернативи, люди вкладають у нерухомість, пояснив він.

   "Сьогодні прогнозувати кризу на ринку житла я не можу. Але я розумію, які механізми ми повинні запропонувати, щоб допомогти державі і населенню. Це і молодіжне будівництво, і соціальне житло і рефінансування через Державну іпотечну установу", - додав Близнюк.

   За його словами, в середньому держава витрачає на будівництво 14%, але в цій галузі країна слабкий гравець, адже більшість будівництв зводяться із залученням виключно приватних інвестицій, але сьогодні певна частина побудованого житла стоїть нереалізованим.

   "Так, вкладати населенню власні кошти в житло логічно, правильно, і дійсно необхідно. Але на сьогоднішній день в країні чітко спостерігається відсутність платоспроможного попиту на нерухомість. Тому основне завдання держави - його відродження, в тому числі створення умов для наповнення ринку дешевих кредитних ресурсом для розвитку іпотечного кредитування під доступні для населення відсотки", - зазначив Близнюк.


   Комментарии