Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   УВАГА-СЕМІНАР!

   27 марта 2011, 0:00 комментариев: 2 просмотров: 5908

   Київське міське відділення АФНУ проводить для своїх членів цикл безкоштовних семінарів з фінансового моніторингу, змін в законодавстві та податковому кодексі що стосуються операцій з нерухомістю для підприємців – фізичних осіб та агентств нерухомості (юридичних осіб).

   Семінари  проводяться  щотижня в офісі КМВ АФНУ за адресою: бул.Дружби народів, 24/2, офіс 50 для невеликих груп з 12-15 осіб.

   Перші чотири семінари, в яких прийняли участь більше 50 слухачів, провів Голова комітету з юридичних питань та офіційний представник АФНУ при Держфінмоніторингу Корчев Дмитро Юрійович, який ознайомив слухачів зі змінами в законодавстві, що стосуються операцій з нерухомістю і фінансової звітності підприємців згідно  зі статтями нового податкового кодексу. Слухачі були ознайомлені з положеннями Закону про Фінмоніторинг  і про практичне його застосування ріелторами (реєстрація, форми звітності, тощо). Бажаючі мали можливість придбати всі необхідні методичні матеріали.

   В цілому, по оцінці учасників семінар був цікавим та корисним для практичної діяльності ріелторів в нових умовах. Слухачі-члени АФНУ могли висловити свої думки, основані на практичному досвіді, щодо застосування змін в законодавстві в їх професійній діяльності.

   Правління КМВ АФНУ прийняло рішення постійно проводити семінари та круглі столи на актуальні теми ріелторської діяльності та ринку нерухомості в умовах сьогодення для підвищення кваліфікації ріелторів- членів АФНУ.

   Наступною темою семінарів буде земельне законодавство в Україні та операції з землею.

   Перший семінар відбудеться 31 березня(четвер) о 14.00 в офісі КМВ АФНУ.

   Всім бажаючим прийняти участь в семінарах прохання записатися в офісі КМВ АФНУ за тел.. 502-44-66, (067) 430-24-95 begin_of_the_skype_highlighting (067) 430-24-95 end_of_the_skype_highlighting

   Про дату наступного семінару ми повідомимо найближчим часом. 

   Комментарии

   • Злыдень Сергей

    Злыдень Сергей Анатольевич

    9 марта 2011 в 14:14

    Мне кажется , что на семинары надо приглашать и не членов АСНУ, для членов АСНУ без платно а для не членов орг. сбор. Тем самым мы будем привлекать в АСНУ новых членов.

    #
   • Бортник Олександр

    Бортник Олександр Вікторович

    10 марта 2011 в 18:20

    поздно сообщили о семинаре. из регионов мож кто бы приехал.

    #