Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   У 2011 р. за програмою ДІУ було надано 290 іпотечних кредитів, із них 130 - у грудні.

   19 января 2012, 11:34 просмотров: 2484

   У минулому році було оголошено, що з 1 липня 2011 р. поновлюються активні операції не тільки на первинному, але і на вторинному ринку житла. Сьогодні серед наших партнерів Державної іпотечної установи налічується 111 банків, які можуть надавати кредити на наших умовах. Про це повідомив Голова правління ДІУ Віктор Миргородський.

   Державною іпотечною установою після поновлення активних операцій з рефінансування іпотечних кредитів у 2011 р. придбано у банків-партнерів 290 іпотечних кредитів на суму понад 76 млн. грн.

   «290 кредитів - звичайно небагато, але ми підкреслюю, викуповуємо всі кредити, що відповідають нашим Стандартам. Є позитивна динаміка. Кількість заявок від банків на рефінансування постійно зростає» - зазначив Голова правління ДІУ.

   Найбільша активність та зацікавленість фінансовим ресурсом ДІУ з боку банків-партнерів спостерігалася у кінці 2011 р. Тільки за останній місяць минулого року ДІУ придбала у банків-партнерів 130 іпотечних кредитів, що складає майже 45% від загальної кількості кредитів, рефінансованих ДІУ у 2011 році.

   Іпотечні кредити, надані банками у співпраці з ДІУ, мали у минулому році найбільший попит завдяки найкращим умовам, які є  на іпотечному ринку.

   При середньоринковій ставці кредитування – 20% річних, кредити за співпраці з ДІУ пропонуються банками-партнерами громадянам України за фіксованою ставкою, яка в більшості випадків не перевищує 15% річних у гривні, строком до 30 років.

   «При нестачі у банків дешевого, довгострокового ресурсу, більшість банків взагалі згорнули свої програми іпотечного кредитування, інші збільшили ставки кредитування та посилили свої вимоги до позичальників, тому ресурс Державної іпотечної установи є привабливим та має значний попит», - відзначив Віктор Миргородський, коментуючи ситуацію на іпотечному ринку.

   ДІУ рефінансує банки-партнери за ставкою 11% річних у гривні.

   Джерело: Урядовий портал.

    

   Питання іпотечного кредитування на сайті АСНУ розглядалось в публікаціях:

   Возрождения ипотеки в 2012 году не предвидится?

   ipoteka.jpgПо мнению аналитиков, общая сумма кредитов, выданных физическим лицам на покупку квартиры, в 2012 году не превысит 3 млрд.гривен.

    

    

   Банкіри закликають Раду не давати відстрочки по іпотеках безробітним українцям.

   AUB.jpgАсоціація українських банків та Українська національна іпотечна асоціація звернулися до Верховної Ради України з обґрунтуванням необхідності відхилення законопроекту «Про тимчасову відстрочку сплати платежів за кредитними договорами, забезпеченими іпотекою…

    

    

   У Нацбанку розповіли, коли українці отримають прийнятні умови іпотечного кредитування

   nacbank.jpgВже в першому кварталі 2012 року банки зможуть запропонувати громадянам прийнятні умови іпотечного кредитування. Про це в ефірі "5 каналу" сказав голова Національного банку України Сергій Арбузов.

    

   Ипотека в 2012 году — поиск перспективы!

   cr_dit_imp_t_int_r_ts_emprunt_2011.jpgТекущий год ознаменовался принятыми в нашем государстве нормативными актами, призваными революционно изменить подходы к обороту недвижимости (в т.ч. и земельных участков). 

   Прежде всего речь идет о ЗУ «О госрегистрации вещных прав на недвижимое имущество и их отягощений», а также о ЗУ «О Государственном земельном кадастре».

   Как сейчас получить выгодный кредит на квартиру?

   cr_dit_imp_t_int_r_ts_emprunt_2011.jpg В связи с накрывшем украинскую финансовую систему кризисом ликвидности, по рынку пошли слухи о том, что многие из тех банков, кто было начал выдавать ипотеку, снова «закрыли краник».

    

   та в обговоренні: 

   Новости Законодательства, разъяснения, консультации Ипотечное жилищное кредитное

    

    

    

    

    

    


   Комментарии