Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось

   Из цикла: Новости Генерального спонсора АФНУ и Генерального спонсора Ялтинской Конференции АСНУ-2012: Піреус Банк відновив програму «Вигідні відсотки» для бізнес-клієнтів

   11 февраля 2012, 14:29 просмотров: 2291

   Починаючи з лютого 2012 року бізнес-клієнти Піреус Банку в Україні отримали можливість скористатись овердрафтом «Вигідні відсотки» за зниженою відсотковою ставкою.

   Овердрафт «Вигідні відсотки» можна оформити на строк до 12 місяців із гнучкою відсотковою ставкою, що встановлюється в залежності від безперервного строку користування кредитом: чим частіше здійснюється повне погашення овердрафту, тим меншою є відсоткова ставка за користування ним. Мінімальна ставка за овердрафтом «Вигідні відсотки» становить 19% річних у гривнях.

   «Піреус Банк продовжує покращувати умови кредитування малого та середнього бізнесу, адже обслуговування бізнес-клієнтів є одним з ключових напрямків бізнесу банку. На початку лютого Піреус Банк знизив ставки за кредитними пропозиціями «Смарт Овердрафт» та «Кредитний пакет», а нещодавно запропонував клієнтам й більш лояльні умови кредитування за овердрафтом «Вигідні відсотки». Це найоптимальніше рішення для тих бізнес-клієнтів, які мають потребу у фінансуванні для покриття короткострокових розривів у часі між очікуваними надходженнями на поточний рахунок та необхідністю здійснювати платежі з поточного рахунку, – відзначив Павло Груша, керівник управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні. – Серед основних переваг цієї кредитної пропозиції: гнучка відсоткова ставка, що залежить від періодичності повного погашення овердрафту, а також щоквартальне перерахування ліміту овердрафту, яке дозволяє компаніям, що демонструють ріст ділової активності, автоматично збільшувати ліміт кредитування. Крім того, бізнес-клієнти мають можливість оформляти овердрафт під заставу 100% товарів в обороті, що дозволяє уникнути витрат на нотаріальне посвідчення застави».

   Павло Груша, керівник управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні:

   Павло Груша, керівник управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні: "Овердрафт «Вигідні відсотки» – це найоптимальніше рішення для тих бізнес-клієнтів, що мають потребу у фінансуванні для покриття короткострокових розривів у часі між очікуваними надходженнями на поточний рахунок та необхідністю здійснювати платежі з поточного рахунку"

   Овердрафт «Вигідні відсотки» також передбачає відсутність зобов’язань щомісячного повного погашення заборгованості та її автоматичне погашення за рахунок щоденних надходжень на поточний рахунок. Ліміт овердрафту встановлений у розмірі до 60% середньомісячних чистих надходжень на поточні рахунки в Піреус Банку за останні 6 календарних місяців. Водночас, для нових клієнтів банку при визначенні ліміту овердрафту враховуються чисті надходження на поточні рахунки в інших банках.

   Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 55,6 млрд євро і регуляторним капіталом 3,1 млрд євро (станом на 30.09.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

   Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

   Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 22.12.2011), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 22.12.2011). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

   Прес-служба Піреус Банку в Україні
   Андрій Сахно
   тел./факс: +38(044)495-8888
   e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua

   Ранее на сайте АСНУ из цикла: Новости Генерального спонсора АФНУ и Генерального спонсора Ялтинской Конференции АСНУ-2012:

   Комментарии